Yamaç Paraşütü

"Everest Fly Academy" ile Gökyüzüne dokunmaya ne dersiniz?

Türk Hava Kurumu'nun eğitmenlik belgelerine sahip hocalarımız eşiliğinde, siz Adana'lı adrenalin severleri gökyüzünde buluşturuyoruz.

Yamaç paraşütü güvenli midir?

Bu sporu bilmeyenlerin en çok merak ettiği soruların başında, “Yamaç paraşütü güvenli midir?” sorulu gelir. İşte yanıtı: Yamaç paraşütü tüm doğa sporları gibi belli riskler taşır. Herhangi bir hava şartında gerekli güvenliği sağlamak ve sürekli güvenlik şartlarına uymak bu riskleri en aza indirir. Uçuş güvenliğinde en önce sağlanacak şeyler; Pilot yeteneği, yeterli bilgi ve güvenlik ekipmanıdır. Bu koşullar sağlandığında  güvenli ve kolay bir ortam sağlanır.

Tandem yamaç paraşütü uçuşu nedir ?

Tandem Yamaç Paraşütü uçuşu, deneyimli pilot eşliğinde iki kişilik uçuş alnmına gelmektedir. Profesyoneller pilotlarımız eşliğinde yamaç paraşütü deneyimi yaşamak için kulüp merkezimize bekleriz.

Tek başıma uçmak isityorum, ne yapmalıyım ?

Tek başınıza yani Single uçmak ieteyenler için, Türk Hava Kurumu sertfikalı eğitimlerimiz olmaktadır. Eğitimlerimize katılan kursiyerlerimizi, teorik dersler ve yer çalışmaları eğitimleri sonrasında ilk uçuşu ile göküyüzüyle buluşturuyoruz.

 

BİZLERE ULAŞINIZ

info@everestdagcilik.com

Kulüp Başkanı ve THK pilotu  : Fatih Kurt               0 (532) 782 06 50

Eğitmen Pilot                            : Seha Karaduman   0 (532) 667 55 16

Yardımcı Eğitmen Pilot           : Selçuk Karaduman 

Faaliyetlerimiz; Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi Yamaç Paraşütü Tekamül Eğitimi Tandem (Eğitmen Eşliğinde) Yamaç Paraşütü Uçuşları