Fatih KURT

Kurucu Başkan olarak görevine 5 yıldır devam eden Kulüp Başkanımız Fatih KURT 1982 Sivas doğumludur. Türk Hava Kurumu  P-3 uçuş sertifikasına sahip yamaç paraşütü pilotudur. Türkiye Dağcılık Federasyonunun Lisanslı sporcusu olup, TSSF ve CMAS dalış brövesine sahiptir.  Yüksek irtifa dağcılık faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.Türkiye'nin ilk ve tek doğa sporları dergisi olan Everest Together dergisinin imtiyaz sahibi olmakla birlikte, dergininde Genel Yayın Yönetmenliğini yapmaktadır. Adana'da gerçekleştirmiş olduğu çeşitli Sosyal Sorumluluk Projeleri ile bir çok belge ile ödüllendirilen Fatih KURT, özel bir şirkette İşletme Müdürü olarak iş hayatını sürdürmektedir.

 

Ayşe KANDEMİR

Kulüp Başkan Yardımcısı Ayşe KANDEMİR Saimbeyli doğumludur. Türkiye Dağcılık Federasyonun lisanslı sporcusudur.

 

Furkan GÜLCÜ

Kulüp Liderimiz Furkan Gülcü 1994 Adana doğumludur. Türkiye Dağcılık federasyonun lisanslı sporcusudur. Yüksek irtifa dağcılığı yanı sıra spor tırmanışı faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Özel bir şirkette grafiker olarak görev yapmaktadır.

 

Zafer YILDIRIM

Kulüp Liderimiz Zafer Yıldırım 1986 Osmaniye doğumludur. Türkiye Dağcılık federasyonunun lisanslı sporcusu olup, özel bir kurumda Acil Tıp Teknisyeni olarak görev yapmaktadır.