YENİKÖY / KAYRAKKEŞLİK / KIZILASMA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ 30 NİSAN 2017 PAZAR

                  Yeni yerler göreceğiniz, yeni yerlere ayak basacağınız  ve  yine her anından büyük keyif alacağınız bir doğa yürüyüşü sizleri bekliyor.  Mersine bağlı Yeniköy/Kızılasma köprüsü arasında kalan 11 km.lik doğa yürüyüşümüzde gün boyu suyun sesi kulağınızdan eksik olmayacaktır.

 Ev’e Rest haydi doğaya….

                 Araçlarımız bizleri parkur başlangıcı Yeniköy’de bırakıp, yürüyüş bitimi olan Kızılasma köprüsündeki kamp alanımızda bizleri bekliyor olacaktır. Bu nedenle öğlen yiyecekleriniz dahil tüm fazla eşyalarınız araçlarda kalacaktır ve yürüyüş esnasında yanınıza sadece su ve atıştırmalık yiyeceklerinizi almanız yeterli olacaktır.. Kolay bir parkur olup sağlık problemi olmayan tüm doğaseverler için uygun bir parkurdur.

Ücret : 45 TL’dir. Ulaşım, Rehberlik ve yasal yükümlülükler ücrete dahil olan hizmetlerdir.

* Etkinliğimiz Hazel Turizm işbirliği ile gerçekleşmektedir.

* Kulübümüz;  Adana İl Dernekler Müdürlüğü, Adana İl Spor Müdürlüğü, Türkiye Dağcılık Federasyonu ve Hava Sporları Federasyonu’na tescillidir.

Program;
07:15 Kulüp binasında toplanma (İller bankası kavşağı Groseri market yanı)
07:30 Hareket (Araçlarımız belirtilen saatte hareket etmektedir ve geciken katılımcılar beklenmemektedir.)
08:30 Kahvaltı (Mersin otobanı Gözne çıkışındaki işletmede kahvaltı)
10:30 Yürüyüş başlangıcı
19:00 Adana’ya varış

Sabah kahvaltısı : Sabah kahvaltısı Gözne çıkışı mevkiindeki işletmede olacaktır. Kahvaltı katılımcılara aittir ve herkes beraberinde kahvaltılıklarını getirecektir. Sıcak çaylarınız ikramımızdır.

Öğlen yemeği : Öğlen yemekleri katılımcılara aittir. Alışveriş molası verilemeyecektir. Öğlen yiyecekleriniz dahil tüm ihtiyaçlarınızı yanınızda getirmeniz gerekmektedir. Yürüyüş bitimindeki kamp alanımızda kamp ateşi yakılacaktır. Yanınızda getirdiğiniz yiyeceklerinizi sizlere  vereceğimiz ızgaralarda pişirip yiyebileceksiniz. Közde çay ise ikramımızdır.

Yanınızda bulunması gerekenler;

* Yağmurluk, yedek kıyafet, mevsime uygun kıyafetler, Yürüyüş ayakkabısı, sırt çantası, en az 2 Lt su, enerji verecekler gıdalar (kuru üzüm, kuru kayısı, fındık, ceviz gibi)

 

Detaylı bilgi ve rezervasyon için

 

Facebookta Paylaş