Batı Karadeniz bölgesinde Bolu ilinin kuzeyinde Zonguldak ilinin güneyinde Düzce ilinin doğusunda yer alan Milli Parka Bolu İli Mengen ilçesinden ulaşım sağlayacağız.

 

Sonbahar tonlarının en güzel renklerini görebileceğimiz bu etkinliği kaçırmamanızı önemle rica  ediyoruz. Şelaleler,  7 ayrı göl, gülen kayalar, kırmızı kahverengi yapraklar sizleri bekleyen görsel güzelliklerdir.

 

Program detayları,

 31 Ekim 2014 Cuma :

 Saat 22:00'da kulüp binası önünden hareket ediyoruz. Yolculuğumuz 19 kişilik Mercedes model minibüslerle gerçekleşecektir.

 

01 Kasım 2014 Cumartesi,

 Sabah saat 08:00 sularında mengen ilçesindeki işletmede sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra, alışveriş molası için mengen çarşısına gidiyoruz. Cumartesi günü için öğlen akşam yemekleri ve Pazar günü sabah kahvaltısı için tüm ihtiyaçlarımızı bu alışveriş noktasından temin edeceğiz. Sonrasında alışveriş yapabileceğimiz başka bir nokta olmayacaktır.

 Saat 12:00 çivarlarında Yedigöller milli markına giriş yapmış olacağız. Kulübümüz tarafından verilecek çadırlarımızı kurduktan sonra yedigölleri gezmeye başlayacağız. Akşam sucuk-ekmek partisinden sonra serbest zamanda dilediğinizce yedigöllerin keyfini yaşayabilirsiniz

 

02 Kasım 2014 Pazar

Saat 08:00'de kahvaltı için toplanıyoruz. Sıcacık çaylarınız kulübümüz tarafından temin edilecektir. Kahvaltı sonrasında Yedigöllerden hareket ederek Adana'ya dönüşe geçiyoruz.

Facebookta Paylaş