TÖMEKLİ/OLUKÖNÜ (YENİ PARKUR) 23 NİSAN 2017 PAZAR

EVEREST DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

PROGRAM

  • 07:15  Toplanma
  • 07:30 Hareket
  • 08:30 Kahvaltı
  • 11:00 Yürüyüş başlangıcı
  • 17:00 Adana’ya  hareket
  • 19:00 Adana’ya varış..

Mersin/Erdemli Tömekli köyünden başlayacak olan 10 km mesafedeki yürüyüşümüz Yakuplu/Olukönü’nde son bulacaktır. Sağlık problemi olmayan herkesin yürüyebileceği kolay bir parkurdur. Etkinliğe katılım yaş sınırı 12 yaş ve üzeridir.

Parkur ilk 6.5 km.si iniş aşağı, 2 km hafif yükselerek, geriye kalan mesafe ise düz bir yürüyüş şeklindedir. 6.5 km lik iniş sonrasında bir su geçişimiz olacaktır. Baştan sona keyif olacağınız parkurumuzun kamp alanı yine su kenarı olacaktır. Olukönü mevkiindeki yemek molasından sonra Adana’ya hareket edeceğiz.

Sabah kahvaltısı : Sabah kahvaltısını tüm katılımcılar yanında getireceklerdir. Sıcak çaylarınız ikramımızdır.. 

Öğlen yemeği : Öğlen yemekleri katılımcılara aittir. Yürüyüş sonrasında ateş yakılacaktır. Evinizden getirdiğiniz veya bir gün önceden yapacağınız market alışverişinde  temin edeceğiniz her türlü gıdayı pişirip yiyebilirsiniz. Izgara vs kulübümüz tarafından verilecektir. Alışveriş molası verilmeyecektir. Suyunuzu ve öğlen yiyeceklerinizi sırt çantanıza koymayı unutmayınız.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için;

Fatih Kurt 0532 782 06 50
www.everestdagcilik.com
Mail : info@everestdagcilik.com

 

Ücret : 45 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetler : Ulaşım, Rehberlik, Yasal sorumluklar.

* ETKİNLİĞİMİZ HAZEL TURİZM İŞBİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

* KULÜBÜMÜZ; ADANA İL DERNEKLER MÜDÜRLÜĞÜ, ADANA İL SPOR MÜDÜRLÜĞÜ, TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU VE  HAVA SPORLARI FEDERASYONU’NA TESCİLLİ BİR KULÜPTÜR.

 

 

 

Facebookta Paylaş