Suağzı/ Yedigöze / Simit Şelalesi Doğa Yürüyüşü (19 Mart 2017 PAZAR )
 

EVEREST DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ


PROGRAM

  • 07:15  Toplanma
  • 07:30 Hareket
  • 08:30 Kahvaltı (Orman İşletme müdürlüğünde)
  • 10:30 Yürüyüş başlangıcı
  • 17:30 Adana’ya  hareket
  • 19:00 Adana’ya varış..

 

Adana ili Aladağ ilçesinde gerçekleşecek doğa yürüyüşümüzde toplamda 10 km yürüyeceğiz.  Aladağ ilçemizin büyüleyici güzelliği ve tertemiz havasının bizlere eşlik edeceği doğa yürüyüşümüze tüm doğa severler davetlidir. Parkurun ilk 500 metresi patika bir yoldan, geri kalan mesafe çam ağaçları içerisindeki orman yolundan olacaktır. Parkurun bitimine doğru ayakkabılarımıza çıkarıp, ayak bileğimize kadar gelecek bir sudan su geçişi yapacağız. Yedigöze’de kamp yaptıktan sonra yolumuzun üstünde olan simit şelalesine gideceğiz. Doğa ile baş başa bir hafta sonu için tüm doğa severleri etkinliğimize bekliyoruz..

Sabah kahvaltısı : Sabah kahvaltısını tüm katılımcılar yanında getireceklerdir. Sıcak çaylarınız ikramımızdır.. 

Öğlen yemeği : Öğlen yemekleri katılımcılara aittir. Yürüyüş sonrasında ateş yakılacaktır. Evinizden getirdiğiniz veya bir gün önceden yapacağınız market alışverişinde  temin edeceğiniz her türlü gıdayı pişirip yiyebilirsiniz. Izgara vs kulübümüz tarafından verilecektir. Alışveriş molası verilmeyecektir. Suyunuzu ve öğlen yiyeceklerinizi sırt çantanıza koymayı unutmayınız.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için;

Fatih Kurt 0532 782 06 50
www.everestdagcilik.com
Mail : info@everestdagcilik.com

Ücret : 45 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetler : Ulaşım, Rehberlik, Yasal sorumluklar.

* ETKİNLİĞİMİZ HAZEL TURİZM İŞBİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

* KULÜBÜMÜZ; ADANA İL DERNEKLER MÜDÜRLÜĞÜ, ADANA İL SPOR MÜDÜRLÜĞÜ, TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU VE  HAVA SPORLARI FEDERASYONU’NA TESCİLLİ BİR KULÜPTÜR.


 

 

Facebookta Paylaş