Everest Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü

SPOR TIRMANIŞ EĞİTİMİ (KAYA TIRMANIŞI) – ÜCRETSİZDİR.

Tarih                           :  1 Nisan 2017 Cumartesi 09:00 – 16:00 saatleri arası

                                        2 Nisan 2017 Pazar 09:00 – 16:00 saatleri arası

Eğitim Bölgesi          : Karaisalı / Kapıkaya Kanyonu

Kimler Katılabilir       :  Sağlık problemi olmayan ve aşırı kilo problemi olmayan herkes..

Etkinliğimiz Ücretsizdir.

 

Spor Tırmanış genellikle kaya üzerinde ya da yapay duvar üzerinde çeşitli teknikler kullanılarak yapılan bir tırmanma sporudur. Daha önceleri Dağcılık içinde bir kol olarak düşünülen bu branş artık kendi kuralları ile gelişen farklı bir spor dalı olarak gelişimini sürdürmektedir.

Hayatınıza yeni bir tutku katacak bu spor dalı, doğa ile iç içe olmanın verdiği huzur yanında, fiziksel antrenman seviyenizi de çok yükseltecek. Adrenalin salgılamanın keyfini ise anlatmaya hiç gerek yok.

Eğitimlerimiz minumum 8 kişi, maksimum 14 kişi ile yapılacaktır. Tırmanışlar Kulüp yönetimi önderliğinde ve gözetiminde yapılacaktır. Eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan ip emniyet sistemleri sizi olası tehlikelere karşı koruma altına almaktadır.

Eğitim programımız bu spora yeni başlayanlar düşünülerek hazırlanmıştır ve tek ip boyluk spor tırmanış eğitimini kapsamaktadır. Spor tırmanışına katılmak isteyenler aşağıdaki irtibat numaralasına rezervasyon yaptırabilirler..

Toplanma noktamız Kulüp binamızda olacaktır. (İller bankası Groseri market bitişiği) Ulaşım için araç planlaması yapılcaktır.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için;

Fatih Kurt 0532 782 06 50
www.everestdagcilik.com
Mail : info@everestdagcilik.com

 

Facebookta Paylaş