SÖMEK / KIZILGEÇİT / LAMAS KANYONU DOĞA YÜRÜYÜŞÜ  21 NİSAN 2019 PAZAR

                 Bu defa yürüyeceğimiz parkurumuzda yeşile ve su sesine doyacaksınız.  Yürüyüş mesafesi 12 km olup her yaştan katılımcının yürüyebileceği kolay bir parkurdur.

                 Araçlarımız bizleri parkur başlangıcında bırakıp kamp yapacağımız alanda bizleri bekliyor olacaktır Bu nedenle öğlen yiyecekleriniz dahil tüm fazla eşyalarınız araçlarda kalacaktır ve yürüyüş esnasında yanınıza sadece su ve atıştırmalık yiyeceklerinizi almanız yeterli olacaktır.. Kolay bir parkur olup sağlık problemi olmayan tüm doğaseverler için uygun bir parkurdur.

Ücret : 60 TL’dir. (Ulaşım, kahvaltı, yasal yükümlülükler ücrete dahil olan hizmetlerdir.)

Detaylı bilgi ve rezervasyon için

0532 782 06 50  Fatih KURT

www.everestdagcilik.com

info@everestdagcilik.com

 
* Kulübümüz;  Adana İl Dernekler Müdürlüğü, Adana İl Spor Müdürlüğü, Türkiye Dağcılık Federasyonu ve Hava Sporları Federasyonu’na tescillidir.

Program;

  • 06:45 Kulüp binasında toplanma (İller bankası kavşağı Groseri market önü)
  • 07:00 Hareket
  • 08:30 Kahvaltı (Kahvaltı ücrete dahildir, Everest Kahvaltı tabağı şeklinde parkur başlangıcında yapılacaktır.)
  • 10:30 Yürüyüş başlangıcı
  • 14:30 Yürüyüş bitimi ve yemek molası
  • 16:30 Adana’ya hareket
  • 18:30 Adana’ya varış


Sabah kahvaltısı : Sabah kahvaltısı ücrete dahildir. Sıcak çaylarınız kulübümüzce karşılanacaktır.(Yumurta, dilim peynir, zeytin, domates, salatalık,tereyağ, bal) 

Öğlen yemeği : Öğlen yemekleri katılımcılara aittir. Alışveriş molası verilmeyecektir. Öğlen yiyecekleriniz dahil tüm ihtiyaçlarınızı yanınızda getirmeniz gerekmektedir. Yürüyüş bitimindeki kamp alanımızda kamp ateşi yakılacaktır. Yanınızda getirdiğiniz yiyeceklerinizi sizlere  vereceğimiz ızgaralarda pişirip yiyebileceksiniz. Közde çay ise ikramımızdır.

Yanınızda bulunması gerekenler;

* Yağmurluk, yedek kıyafet, mevsime uygun kıyafetler, Yürüyüş ayakkabısı, sırt çantası, en az 2 Lt su, enerji verecekler gıdalar (kuru üzüm, kuru kayısı, fındık, ceviz gibi)

 

* Etkinliğimiz Hazel Turizm işbirliği ile gerçekleşmektedir.

 

 

Facebookta Paylaş