SÖMEK / KIZILGEÇİT / LAMAS KANYONU DOĞA YÜRÜYÜŞÜ  20 MAYIS 2018 PAZAR

                  Yeni yerler görmeniz ve yeni yerlere ayak basmanız için doğa yürüyüşlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz. Bu defa yürüyeceğimiz parkurumuzda yeşile ve su sesine doyacaksınız.  Yürüyüş mesafesi 11 km olup her yaştan katılımcının yürüyebileceği kolay bir parkurdur.

 Ev’e Rest haydi doğaya….

                 Araçlarımız bizleri parkur başlangıcında bırakıp kamp yapacağımız alanda bizleri bekliyor olacaktır Bu nedenle öğlen yiyecekleriniz dahil tüm fazla eşyalarınız araçlarda kalacaktır ve yürüyüş esnasında yanınıza sadece su ve atıştırmalık yiyeceklerinizi almanız yeterli olacaktır.. Kolay bir parkur olup sağlık problemi olmayan tüm doğaseverler için uygun bir parkurdur.

Ücret : 45 TL’dir. (Ulaşım, yasal yükümlülükler ücrete dahil olan hizmetlerdir)

Detaylı bilgi ve rezervasyon için

0532 782 06 50  Fatih KURT

www.everestdagcilik.com

info@everestdagcilik.com

 
* Etkinliğimiz Hazel Turizm işbirliği ile gerçekleşmektedir.

* Kulübümüz;  Adana İl Dernekler Müdürlüğü, Adana İl Spor Müdürlüğü, Türkiye Dağcılık Federasyonu ve Hava Sporları Federasyonu’na tescillidir.

Program;
06:45 Kulüp binasında toplanma (İller bankası kavşağı Groseri market önü)
07:00 Hareket
09:00 Kahvaltı (Kahvaltı katılımcılara aittir, parkur başlangıcında doğada yapılacaktır)
10:00 Yürüyüş başlangıcı

15:30 Yürüyüş bitimi ve yemek molası

17:00 Adana’ya hareket
19:00 Adana’ya varış

Sabah kahvaltısı : Sabah kahvaltısı katılımcılara aittir. Herkes kahvaltısını beraberinde getirecek olup, parkur başlangıcında doğa ile baş başa kahvaltı yanında sıcak çaylarınız kulübümüzce karşılanacaktır.

Öğlen yemeği : Öğlen yemekleri katılımcılara aittir. Alışveriş molası verilmeyecektir. Öğlen yiyecekleriniz dahil tüm ihtiyaçlarınızı yanınızda getirmeniz gerekmektedir. Yürüyüş bitimindeki kamp alanımızda kamp ateşi yakılacaktır. Yanınızda getirdiğiniz yiyeceklerinizi sizlere  vereceğimiz ızgaralarda pişirip yiyebileceksiniz. Közde çay ise ikramımızdır.

Yanınızda bulunması gerekenler;

* Yağmurluk, yedek kıyafet, mevsime uygun kıyafetler, Yürüyüş ayakkabısı, sırt çantası, en az 2 Lt su, enerji verecekler gıdalar (kuru üzüm, kuru kayısı, fındık, ceviz gibi)

 

Facebookta Paylaş