SÖMEK / KIZILGEÇİT / LAMAS KANYONU DOĞA YÜRÜYÜŞÜ  15 MAYIS 2016 PAZAR

                  Yeni yerler görmeniz ve yeni yerlere ayak basmanız için doğa yürüyüşlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz. Bu defa yürüyeceğimiz parkurumuz yeşile ve su sesine doyacağınız Kızılgeçit parkurumuza katılımlarınızı bekliyoruz. Yürüyüş mesafesi 10 km olup her yaştan katılımcının yürüyebileceği kolay bir parkurdur.

 Ev’e Rest haydi doğaya….

                 Araçlarımız bizleri parkur başlangıcında bırakıp kamp yapacağımız alanda bizleri bekliyor olacaktır Bu nedenle öğlen yiyecekleriniz dahil tüm fazla eşyalarınız araçlarda kalacaktır ve yürüyüş esnasında yanınıza sadece su ve atıştırmalık yiyeceklerinizi almanız yeterli olacaktır.. Kolay bir parkur olup sağlık problemi olmayan tüm doğaseverler için uygun bir parkurdur.

Ücret : 45 TL’dir. Ulaşım, yasal yükümlülükler ücrete dahil olan hizmetlerdir. (Ücret ödendikten sonra kesin kayıt yapılmaktadır. Ödeme yapmak için; Kulüp binamıza gelebilir, web sitemizden kredi kartınız ile ödeyebilir veya eft yapabilirsiniz.)

 
* Etkinliğimiz Hazel Turizm işbirliği ile gerçekleşmektedir.

* Kulübümüz;  Adana İl Dernekler Müdürlüğü, Adana İl Spor Müdürlüğü, Türkiye Dağcılık Federasyonu ve Hava Sporları Federasyonu’na tescillidir.

Program;
06:45 Kulüp binasında toplanma (İller bankası kavşağı Groseri önü)
07:00 Hareket
09:00 Kahvaltı (Kahvaltı katılımcılara aittir, parkur başlangıcında doğada yapılacaktır)
10:00 Yürüyüş başlangıcı
19:00 Adana’ya varış

Sabah kahvaltısı : Sabah kahvaltısı katılımcılara aittir. Herkes kahvaltısını beraberinde getirecek olup, parkur başlangıcında doğa ile baş başa kahvaltı yanında sıcak çaylarınız kulübümüzce karşılanacaktır.)

Öğlen yemeği : Öğlen yemekleri katılımcılara aittir. Alışveriş molası verilemeyecektir. Öğlen yiyecekleriniz dahil tüm ihtiyaçlarınızı yanınızda getirmeniz gerekmektedir. Yürüyüş bitimindeki kamp alanımızda kamp ateşi yakılacaktır. Yanınızda getirdiğiniz yiyeceklerinizi sizlere  vereceğimiz ızgaralarda pişirip yiyebileceksiniz. Közde çay ise ikramımızdır.

Yanınızda bulunması gerekenler;

* Mat, yağmurluk, yedek kıyafet, mevsime uygun kıyafetler, Yürüyüş ayakkabısı, sırt çantası, en az 2 Lt su, enerji verecekler gıdalar (kuru üzüm, kuru kayısı, fındık, ceviz gibi)

Detaylı bilgi ve rezervasyon için

0 535 823 59 00 Sevinç ATEŞ

0532 782 06 50  Fatih KURT

www.everestdagcilik.com

info@everestdagcilik.com

 

Yönetim Kadromuz,

Fatih Kurt – Kulüp Başkanı

Ayşe Kandemir – Başkan Yardımcısı

İshak Basatemur – Kulüp Doktoru

Fırat Altan – Snowboard Eğitmeni

Sevinç Ateş – Kurumsal Pazarlama ve Halkla İlişkiler

Seha Karaduman – Yamaç Paraşütü Eğitmeni

Seha Karaduman – Yamaç Paraşütü yardımcı eğitmen

İpek Özge Setrek – Kulüp Hemşiresi

Gizem Ezgi Gören – Kulüp Lideri

Ece Öcel – Kulüp Lideri

İlhan Dayan – Kulüp Lideri

Feyza Nur Kuru – Kulüp Lideri

 

 

 

 

 

Facebookta Paylaş