SABUN ŞELALESİ

15 TEMMUZ 2018 PAZAR

Bunaltıcı sıcak havalardan serin sulara atlamaya davet ediyoruz sizleri.. Bu seferki rotamız Osmaniye/Düziçi sınırları içerinse bulunan sabun şelalesi..

Parkur başlangıcından bitişine kadar su içinde yürünecek, finali ise Sabun şelalesinde olacaktır. Çoğunlukla su seviyesi dizkapaklarını geçmeyen Karasu deresinde olacaktır. Toplam yürüyüş mesafesi 5 Km dir ve parkur orta zorluktadır.  Şelaleye yaklaştığımız noktada su seviyesi bel hizasındadır. Serin bir hafta sonu tatili için etkinliğimize davet ediyoruz sizleri..

YÜRÜYÜŞ YAPMAK İSTEMEYENLER ŞALALEYİ GÖRMEK İÇİN GELEBİLİRLER..

Sabah kahvaltısını Düziçi merkezdeki işletmede alacağız. Herke kahvaltısını beraberinde getirecektir. Sıcak çaylarınız ikramımızdır. Kahvaltı sonrasında 30 dakika alışveriş molası verilecektir. Gıda ihtiyaçlarını bu molada temin edebileceksiniz. Yürüyüş bitiminde ateş yakılacaktır. Arzu ettiğiniz yiyeceklerinizi pişirip yiyebilirsiniz. Semaverde çay ikramımızdır.  Öğlen getirdiğiniz yiyecekleriniz araçlarda kalacaktır. Yürüyüş esnasında gıda taşıması yapmayacaksınız.

Yürüyüş boyunca yanınızda sadece su olması yeterlidir. Elektronik eşyalarınızı da su geçirmez kılıfınız yok ise yanınıza almamanızı öneririz. Yanınızda şapka ve güneş kremi getirmeyi de unutamayınız..

* Etkinliğimiz Hazel Turizm işbirliği ile gerçekleşmektedir.

* Kulübümüz;  Adana İl Dernekler Müdürlüğü, Adana İl Spor Müdürlüğü, Türkiye Dağcılık Federasyonu ve Hava Sporları Federasyonu’na tescillidir.


Rezervasyon ve Detaylı Bilgi için
0532 782 06 50  Fatih KURT
www.everestdagcilik.com
info@everestdagcilik.com

Sabah Kahvaltısı :

Kahvaltı katılımcıların kendisine aittir. Düziçi merkezde bulunan işletmede kahvaltı molasında beraberinizde getirdiğiniz kahvaltılık malzemelerinizi yiyebilirsiniz. Kahvaltıdaki çay ücretleri kulüp tarafından ödenecektir.

Öğlen yemeği :

Öğlen yemeği katılımcıların kendisine aittir. Kamp ateşi yakılacaktır. Tarafımızca verilecek ızgaralarda getirdiğiniz yiyecekleri pişirip yiyebilirsiniz.

Ücret : 50 TL’dir. Ulaşım, yasal yükümlülükler ücrete dahil olan hizmetlerdir. 

Yanınızda getirmeniz gerekenler :
Bilekten bağlamalı bot veya Su ayakkabısı, Sırt çantası, deniz şortu veya su içinde rahat hareket edilebilecek giysiler, yedek kıyafet, havlu, yedek ayakkabı, şapka (Sırt Çantanıza koymuş olduğunuz her türlü eşya ya da yiyeceği mutlaka poşetleyerek koyunuz, aksi halde ıslanması kaçınılmadır.)

Program :

07:00 Kulüp binası önünde toplanma (İller bankası kavşağı Groseri Market bitişiği)

07:15 Hareket

08:30 Sabah kahvaltısı

10:30 Yürüyüş başlangıcı

17:00 Adana'ya hareket

19:00 Adana'ya varış

 

Facebookta Paylaş