EVEREST DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ İLE RAFTİNG HEYECANINA HAZIR MISINIZ ? 29/30/31 TEMMUZ 2016

  Her yıl düzenlemiş olduğumuz ve her anı dolu dolu geçen 2 günlük bir rafting etkinliği ile yine sizlere unutulmaz anlar yaşatacağız. 14 km mesafede yaklaşık 3 saat sürecek rafting heyecanını Everest ayrıcalığı ile yaşayınız..

Çadırlarınız kulübümüzce ücretsiz olarak verilmektedir. Çadırda konaklamak istemeyenler kişi başı 80 TL ödeyerek bungalow evlerde konaklama yapabilirler..

Daha önce hiç Rafting yapmamış olabilirsiniz. Oldukça kolay ve güvenilir bir parkura sahip olan köprülü kanyon Rafting parkuru tam size göre bir parkurdur. Bu nedenle hiç tereddüt yaşamadan etkinliğimize katılabilirsiniz. Dim çayının büyüleyici atmosferi eşliğinde yapacağımız sabah kahvaltısını uzun süre unutamayacaksınız. Ayrıca dim çayındaki havuzda eğlenmeyi de ihmal etmeyiniz. Alanya’da ki 5 saatlik serbest zamanda dileyen katılımcılarımız ile dalış teknemizde hem deneme dalışı yapacağız hem tekne turu ile denizin ve güneşin tadını çıkaracağız.

Önceki etkinliğimizin videosunu izlemek için tıklayınız; https://www.youtube.com/watch?v=DCVzicLCB5w

KULÜBÜMÜZ; ADANA İL DERNEKLER MÜDÜRLÜĞÜ, ADANA İL SPOR MÜDÜRLÜĞÜ, TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU VE  HAVA SPORLARI FEDERASYONU TESCİLLİ ÜYESİDİR.***

Detaylı bilgi ve rezervasyon için,

Gsm : 0532 782 06 50

Web : www.everestdagcilik.com
Mail : info@everestdagcilik.com

 Program detaylarını aşağıdaki gibidir.

 

29 TEMMUZ 2016 CUMA

23:30 Toplanma (Groseri market önü iller bankası kavşağı)

23:45 Hareket

30 TEMMUZ 2016 CUMARTESİ

08:00 Alanya'ya varış ve dim çayında sabah kahvaltısı (kahvaltı ücrete dahildir)

Dim çayının eşsiz manzarası ve zengin kahvaltı çeşitleri ile kahvaltımızı yaptıktan sonra dileyen kendini dim çayının soğuk sularını bırakabilir. Sabah Kahvaltısının ardından dim çayından ayrılacağız ve Alanya'ya hareket edeceğiz. Alanya'nın harika sahilinde deniz keyfi, Damlataş mağarasının tarihsel görselliği, Alanya kalesi turu, Alanya şehir turu,alışveriş ve öğlen yemeği dahil tüm aktivitelerinizi bu serbest zaman zarfında yaptıktan sonra herkes saat 16:00'da araçlarındaki yeri almış olacaktır. Alanya daki serbest zamanda, Dileyenler ekibimizle 90 TL ekstra ücret ödeyerek Alanya'da ki teknemizde hem tekne gezintisi yapabilir hemde deneme dalışı deneyimi yapabilir. 90 TL ücret içinde teknedeki yemek dahildir. Dalış yapmak isteyemeyen fakat tekne turuna katılmak isteyenler öğlen yemeği dahil 60 TL ekstra ödeme yapması gerekmektedir. 

 Alanya'dan hareket edip saat 18:30 da kamp alanımız olan Beşkonak'a varıyoruz. Çadırların kurulmasının ardından akşam yemeği için toplanıyoruz. Çadırlarınız kulübümüzce karşılanacaktır. Katılımcılar yanlarında mat-uyku tulumu getireceklerdir. Yemek sonrası eğlenceler, müzik dinletisi vs. aktivitelerden sonra serbest zaman. (Akşam yemeği ücrete dahildir.)

31 TEMMUZ 2016 PAZAR

08:00 Sabah Kahvaltısı (Sabah Kahvaltısı ücrete dahil)

09:30 Rafting Zamanı (Rafting bedeli ücrete dahil)

12:00 Öğlen Yemeği (Öğlen yemeği Ücrete dahil)

13:30 Adana'ya hareket

23:45 Adana'ya varış.

 

GEREKLİ EKİPMANLAR

Yedek kıyafet, Uyku tulumu, mat, Güneş Kremi, havlu ve plaj ekipmanları, su ayakkabısı, çadır içinde kullanmak üzere baş yastığı.

 

FİYATLANDIRMA

ULAŞIMLI ÜCRET                 : 220,00 TL

ULAŞIMSIZ ÜCRET              : 170,00 TL ( Dileyenler kendi aracı ile farkı şehirlerden bu etkinliğimize katılabilirler. Ulaşım gideri hariç olmak üzere, Ücrete dahil olan tüm hizmetlerden faydalanabilirler.)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Ulaşım

Araç içi  ikramlar

Cumartesi günü Dim çayında  sabah kahvaltısı

Cumartesi Akşam Yemeği

Pazar günü sabah kahvaltısı

Pazar günü öğlen yemeği

Çadırlar ve kamp organizasyonu

Rafting organizasyonu ve tüm ekipmanlar

Rafting katılım belgesi

ÜCRETE DAHİL OLAMAYAN HİZMETLER

Cumartesi Öğle yemeği, Şahsi harcamalar, tekne turu ve dalış bedeli

 

Facebookta Paylaş