Bayram etkinliğimiz kapsamında sizler için dolu dolu geçecek ve 3 gün boyunca suyun içinden çıkmayacağınız bir etkinlik planladık. Geçen senenin en flaş etkinliklerinden olan bu etkinlik için sınırlı sayıda yerimiz vardır ve lütfen erken rezervasyon yaptırınız. Sapadere kanyonunun büyüleyici güzelliği ve doğal havuzlarında unutamayacağız anlar, köprülü kanyonda rafting, göynük kanyonunda body rafting, atv safari ve 2 gece çadır kampı. Uzun süre hafızanızdan çıkaramayacağınız ve her anı dolu dolu geçecek olan Bayram etkinliğimize davetlisiniz..


PROGRAM
16 TEMMUZ 2015 Perşembe
22:30 Toplanma-Kulüp Binası (İller bankası kavşağı Groseri market yanı)

17 TEMMUZ 2015 Cuma
SAPADERE KANYONU VARIŞ VE SABAH KAHVALTISI, SAPADERE KANYONU YÜRÜYÜŞ, DOĞAL HAVUZLARDA YÜZME MOLASI VE SERBEST ZAMAN, ALANYA SAHİLİNDE SERBEST ZAMAN, KÖPRÜLÜ KANYONA HAREKET, KAMPIN KURULMASI, AKŞAM YEMEĞİ, EĞLENCE, SERBEST ZAMAN (kamp alanında wc, duş, elektrik imkanları vardır)

18 TEMMUZ 2015 Cumartesi
KÖPRÜLÜ KANYONDA SABAH KAHVALTISI, RAFTING KEYFİ, ÖĞLEN YEMEĞİ, GÖYNÜK BEYDAĞLARI MİLLİ PARKINA VARIŞ, KAMPIN KURULMASI, BODY RAFTİNG, AKŞAM YEMEĞİ, EĞLENCE, SERBEST ZAMAN

19 TEMMUZ 2015 Pazar
GÖYNÜK KANYONUNDA SABAH KAHVALTISI, ATV SAFARİ, ADANAYA HAREKET


ÜCRET : 1 KİŞİ ETKİNLİK BEDELİ 295,00 TL'dir. (etkinlik bedelini yarısı kaparo olarak ödendikten sonra kesin kayıt yapılacaktır) Etkinliğimiz 46 kişi ile sınırlıdır.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER :
Çadırlar kulübümüzce temin edilecektir. (Uyku tulumu ve mat katılımcılara aittir)

17 TEMMUZ CUMA : SABAH KAHVALTISI, SAPADERE KANYON GİRİŞ ÜCRETİ, KÖPRÜLÜ KANYONDA AKŞAM YEMEĞİ (ÖĞLE YEMEĞİ EKSTRA)

18 TEMMUZ CUMARTESİ : SABAH KAHVALTISI, ÖĞLEN YEMEĞİ, RAFTİNG BEDELİ, GÖYNÜK KANYONU GİRİŞ VE ÇADIR KONAKLAMA BEDELİ (AKŞAM YEMEĞİ EKSTRA)

19 TEMMUZ PAZAR : SABAH KAHVALTISI, BODY RAFTİNG BEDELİ (ÖĞLEN VE AKŞAM YEMEKLERİ EKSTRA, ATV TURU YAPMAK İSTERSENİZ EKSTRA 40 TL)

DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN:
FATİH KURT 0532 782 06 50
www.everestdagcilik.com
info@everestdagcilik.com

Facebookta Paylaş