LAMAS VADİSİ-KIZILGEÇİT-SÖMEK DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

5 NİSAN 2020 PAZAR

 

                        Mersin/Limonlu/Sömek mevkiinde gerçekleşecek yürüyüşümüzde toplam yürüyüş mesafesi 12 km dir. Lamas kanyonu kenarında ki yürüyüşümüze vadinin büyüleyici güzelliği, lamas deresinin su sesi ve muhteşem doğası eşlik edecek bizlere..

 

                        Parkur başlangıcı ve bitişi farklı noktalarda olacak. Bu nedenle öğlen yiyeceklerinizi ve fazla eşyalarınızı araç içinde bırakmanız gerekecektir. Yürüyüş esnasında sırt çantanıza su ve enerji verecek gıdaların olması yeterli olacaktır. Sağlık sorunu olmayan tüm yaş grubunun katılabileceği bir parkurdur.

 

Detaylı Bilgi ve Rez. 0532 782 06 50

 

Ücret : 70 TL’dir.

Program;

07:00 Toplanma (İller bankası kavşağı Groseri Market önü)

07:15 Hareket

07:45 Yenice’de kahvaltı

10:30 Yürüyüş başlangıcı

15:00 Yürüyüş bitimi ve yemek molası

16:30 Adana’ya hareket

18:30 Adana’ya varış

Sabah kahvaltısı : Sabah kahvaltısı katılımcılara aittir. Yanınızda getireceğiniz kahvaltılıkları yol üstündeki işletmede vereceğimiz molada yapacağız.

Öğlen yemeği : Öğlen yemekleri katılımcılara aittir. Alışveriş molası verilmeyecektir. Öğlen yiyecekleriniz dahil tüm ihtiyaçlarınızı yanınızda getirmeniz gerekmektedir. Yürüyüş bitimindeki kamp alanımızda kamp ateşi yakılacaktır. Yanınızda getirdiğiniz yiyeceklerinizi sizlere  vereceğimiz ızgaralarda pişirip yiyebileceksiniz. Semaverde çay ise ikramımızdır.

Yanınızda bulunması gerekenler;

* Yağmurluk, yedek kıyafet, mevsime uygun kıyafetler, Yürüyüş ayakkabısı, sırt çantası, en az 2 Lt su, enerji verecekler gıdalar (kuru üzüm, kuru kayısı, fındık, ceviz gibi) 

 

Facebookta Paylaş