EVEREST DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

KURTÇUKURU KANYONU / 28 TEMMUZ 2019 PAZAR

Kadıncık Barajı mevkiinde bulunan, büyüleyici görselliği ile unutulmaz bir hafta sonu yaşayacağınız Kurtçukuru Kanyonu kanyon yürüyüşü etkinliğimize davetlisiniz.

Bunaltıcı sıcaklardan serin sulara yolculuk sizleri bekliyor.…

Gidiş dönüş toplam 8 km mesafede orta derecede parkurdur. Parkur genelinde su içerisinde yürünecektir.  Yaş sınırı 18 yaş ve üzeri olarak belirlenmiştir. Zorluk derecesi Orta derecede bir parkurdur..


Rezervasyon ve Detaylı Bilgi için
0532 782 06 50  Fatih KURT
www.everestdagcilik.com
info@everestdagcilik.com

Sabah Kahvaltısı :

Kahvaltı katılımcıların kendisine aittir. Parkurun başlangıç noktasına yakın kadıncık barajı kenarındaki  işletmede kahvaltı molası verilecektir.  Alışveriş molası verilmeyeceğinden dolayı tüm yiyecek içeceklerinizi yanınızda getirmeniz gerekmektedir.

 Öğlen yemeği :

Öğlen yemeği katılımcıların kendisine aittir. Öğlen yemeği için Kamp ateşi yakılacaktır. Mangal ızgara ekibimizce temin edilecektir. Alışveriş molası verilmeyeceğinden dolayı beraberinizde getireceğiniz gıdalarınızı pişirip yiyebilirsiniz. Semaverde çay kahve ikramımızdır.

Ücret : 60 TL’dir. Ulaşım, yasal yükümlülükler ücrete dahil olan hizmetlerdir. (Ücret ödendikten sonra kesin kayıt yapılmaktadır. Ödeme yapmak için; Kulüp binamıza gelebilir, web sitemizden kredi kartınızla ödeyebilir veya eft yapabilirsiniz.)

Program :

07:30 Toplanma (İller bankası kavşağı Groseri Market Önü)

07:45 Hareket

09:00 Sabah kahvaltısı

10:45 Yürüyüş başlangıcı

15:00 Yürüyüş bitimi ve yemek molası

17:00 Adana’ya hareket

18:30 Adana'ya varış.

Yanınızda bulunması gerekenler;

* Yedek kıyafet, şapka, su ayakkabısı, havlu, sırt çantası, en az 2 Lt su, enerji verecekler gıdalar (kuru üzüm, kuru kayısı, fındık, ceviz gibi)

***Bu etkinlik Hazel Turizm işbirliği ile gerçekleşmektedir.***

 

Facebookta Paylaş