EVEREST DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

KOZAĞACI/KÖKNAR ORMANLARI/ ALTIPARMAK GÖLÜ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

18 ARALIK 2016 PAZAR

 

Toplam yürüyüş mesafesi 13 km.dir. Araçlarımız bizleri parkur başlangıcında bıraktıktan sonra parkur bitimi olan altıparmak gölü kenarında kamp yapacağımız alanda bizleri bekliyor olacaktır. Yürüyüş mesafesi 13 km dir ve sağlık problemi olmayan her yaştan doğaseverin katılabileceği kolay bir parkurdur. Bol oksijenli ve harika görselli parkurumuza tüm doğaseverler davetlidir. 

* Etkinliğimiz Hazel Turizm işbirliği ile gerçekleşmektedir.

* Kulübümüz;  Adana İl Dernekler Müdürlüğü, Adana İl Spor Müdürlüğü, Türkiye Dağcılık Federasyonu ve Hava Sporları Federasyonu’na tescillidir.

07:00 Toplanma (İller bankası kavşağı Groseri market önü)
07:15 Hareket
09:15 Kahvaltı 
11:00 Yürüyüş Başlangıcı
15:00 Kamp ve yemek molası
16:30 Adana’ya hareket
19:00 Adana’ya varış.

Kahvaltı katılımcılara aittir. Evlerinizden getireceğiniz kahvaltılıklarınızı, Çamlıyayla merkezdeki işletmede ikram edeceğimiz sıcak çayınız eşliğinde yapabileceksiniz.

Öğlen yemekleri katılımcılara aittir. Yürüyüş sonrasında ateş yakılacaktır. Evinizden getirdiğiniz veya Çamlıyayla’da ki alışveriş molasında temin edeceğiniz her türlü gıdayı pişirip yiyebilirsiniz. Izgara vs kulübümüz tarafından verilecektir.

 

*** YANINIZA ALMANIZ GEREKENLER
Yağmurluk, yedek kıyafet, mevsime uygun kıyafetler, Yürüyüş ayakkabısı, sırt çantası, en az 2 Lt su, enerji verecekler gıdalar (kuru üzüm, kuru kayısı, fındık, ceviz gibi)

Ücret:
45 TL'dir. Ödeme yapıldıktan sonra kesin kayıt işlemi yapılacaktır. Etkinliğimize katılacakların web sitemizden kredi kartı ile veya kulüp binamıza gelerek kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi ve rezervasyon;
0(507)926 14 48
www.everestdagcilik.com
info@everestdagcilik.com

 

 

 

Facebookta Paylaş