KORUCAK-KARAGEÇİT-KADINCIK BARAJI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

31 MAYIS 2020  PAZAR

EVEREST DOĞA SPORLARI

Bu doğa yürüyüşü; Pandemi sürecinde olduğumuz bu günlerde, İçişleri Bakanlığı genelgesi ve ilgili talimatlara uygun şekilde organize edilmektedir. % 50 yolcu oranı, maske kullanılmasının zorunluluğu, yürüyüş esnası dahil sosyal mesafe kuralları uygulanacaktır.


                Yeni yerler görmeniz ve yeni yerlere ayak basmanız için düzenlediğimiz bu muhteşem parkura tüm doğa severler davetlidir. Kadıncık barajı mevkiinde ki Korucak köyünde başlayacak yürüyüşümüz 10 km mesafede ve sağlık problemi olmayan her yaşın yürüyebileceği kolay bir parkurdur.

728 rakım ile başlayacak yürüyüşümüz 423 rakım da sona erecektir. Su kenarına indiğimizde harika bir orman içi patika yol eşlik edecek bizlere. Yürüyüş bitimi kadıncık barajı köprüsünde son bulacaktır. Sarmaşıklar ile kaplı ağaçlarla bol bol fotoğraf çekilmeyi ihmal etmeyiniz.

Doğa ile baş başa bir hafta sonu için tüm doğaseverleri etkinliğimize bekliyoruz.

  • Rezervasyon ve Detaylı Bilgi için
  • 0532 782 06 50- Fatih KURT

Etkinlik programı

  • 07:45 Toplanma (İller bankası kavşağı groseri market önü)
  • 08:00 Hareket
  • 10:30 Yürüyüş başlangıcı
  • 15:00 Yürüyüş bitimi
  • 17:00 Adana'ya hareket
  • 18:30 Adana'ya varış..

 

Ücret    : 90 TL -   (19 kişilik araçlara sadece 10 kişi  binecektir. Önceki etkinliklere göre fiyat artışı bu nedenledir. Ulaşım, Rehberlik)

Alışveriş Molası : Alışveriş molası verilmeyecektir. Tüm ihtiyaçlarınızı bir gün önceden hazırlamanız gerekmektedir.
 

Sabah kahvaltısı : Pandemi süreci nedeniyle herkes kahvaltısını evlerinde yapacaktır.
 

Öğlen yemeği : Hijyen kuralları gereği, Yürüyüş bitiminde kamp ateşi yakılmayacaktır. Herkes kendi evinden getireceği gıdaları yiyeceklerdir. Yürüyüş esnasında yemeklerinizi yanınızda taşımayacaksınız. Tüm gıdalarınız araç içerisinde kalacaktır. Semaverde çay ikramımızdır. 

*** YANINIZA ALMANIZ GEREKENLER
Yağmurluk, yedek kıyafet, mevsime uygun kıyafetler, Yürüyüş ayakkabısı, sırt çantası, en az 2 Lt su, enerji verecekler gıdalar (kuru üzüm, kuru kayısı, fındık, ceviz gibi)

 

 

Facebookta Paylaş