Sallangaç, Çıraklı, Köpekli Çayı Doğa Yürüyüşü

22 Mart 2020 Pazar

                  Adana/Karaisalı mevkiindeki Sallangaç, Çıraklı, Köpekli çayı parkurumuzun toplam yürüyüş mesafesi 11 km. dir. İlk 7 km orman içinden yürüyerek köpekli çayı kenarına ineceğiz. Dere kenarındaki yürüyüşümüz ise 4 km olacaktır. Dere boyunca kamp alanımıza kadar tamamen patika yol olacaktır. Her anını keyif alarak yürüyeceğiniz parkurumuza davetlisiniz. Görsel zenginliği ve sarmaşıkların ağaçların gövdesini kapladığı, yeşile ve gün boyu su sesinin kulağınızdan eksik olmayacağı bir hafta sonu sizleri bekliyor.

                 Araçlarımız bizi yürüyüş başlangıç noktasında bırakıp, parkur sonundaki kamp alanında bizleri karşılayacaktır. Bu nedenle yemek malzemelerinizi ve fazla eşyalarınızı araçlarda bırakabilirsiniz. Parkur kolay parkur olup Etkinliğe katılım yaş sınırı 10 yaş ve üzeri olarak belirlenmiştir. 

Detaylı bilgi ve rezervasyon için;

Fatih Kurt 0532 782 06 50
www.everestdagcilik.com
Mail : info@everestdagcilik.com

 

Ücret : 65 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetler : Ulaşım, Rehberlik, Yasal sorumluklar.


* KULÜBÜMÜZ; ADANA İL DERNEKLER MÜDÜRLÜĞÜ, ADANA İL SPOR MÜDÜRLÜĞÜ, TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU’NA TESCİLLİDİR.

Program;
07:30 Toplanma (İller bankası kavşağı Groseri market önü)
07:45 Hareket
08:45 Kahvaltı (Karaisalı merkezde kahvaltı ve alışveriş molası)
10:45 Yürüyüş başlangıcı
18:30 Adana’ya varış

Sabah kahvaltısı : Sabah kahvaltısını tüm katılımcılar yanında getireceklerdir. Arzu eden misafirlerimiz işletmede tost yaptırabilirler.

Öğlen yemeği : Öğlen yemekleri katılımcılara aittir. Yürüyüş sonrasında ateş yakılacaktır. Evinizden getirdiğiniz veya Karaisalı da vereceğimiz alışveriş molasında temin edeceğiniz her türlü gıdayı pişirip yiyebilirsiniz. Izgara,mangal ekipmanları kulübümüz tarafından verilecektir.

 

Facebookta Paylaş