EVEREST DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

KAYA TIRMANIŞI ETKİNLİĞİ

ALADAĞLAR-ÇADIR KAMPLI

TARİH : 8-9 TEMMUZ 2017

Etkinliğimiz için katılım kontenjanı 15 kişi sınırlıdır. Tırmanışlar Kulüp tırmanış hocamız ve profesyonel ekibimiz önderliğinde ve gözetiminde yapılacaktır. Eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan ip emniyet sistemleri sizi olası tehlikelere karşı koruma altına alacaktır.

             Aladağlar’da gerçekleşecek etkinliğimiz çadır konaklamalı olacaktır. Çadır ve matlarınız kulübümüzce temin edilecektir. Katılımcıların yanlarında uyku tulumu getirmeleri gerekmektedir. Akşam kamp ateşi yakılacaktır.

Eğitim programımız bu spora yeni başlayanlar düşünülerek hazırlanmıştır ve tek ip boyluk spor tırmanış eğitimini kapsamaktadır. Spor tırmanışına katılmak isteyenler aşağıdaki irtibat numarasına rezervasyon yaptırabilirler..

Spor Tırmanış genellikle kaya üzerinde ya da yapay duvar üzerinde çeşitli teknikler kullanılarak yapılan bir tırmanma sporudur. Daha önceleri Dağcılık içinde bir kol olarak düşünülen bu branş artık kendi kuralları ile gelişen farklı bir spor dalı olarak gelişimini sürdürmektedir.

Hayatınıza yeni bir tutku katacak bu spor dalı, doğa ile iç içe olmanın verdiği huzur yanında, fiziksel antrenman seviyenizi de çok yükseltecek. Adrenalin salgılamanın keyfini ise anlatmaya hiç gerek yok.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için;

Fatih Kurt 0532 782 06 50
www.everestdagcilik.com
Mail : info@everestdagcilik.com

 

Ücret : 100 TL (Ulaşım ve eğitmen bedeli olarak talep edilmektedir.) Tüm öğün yemekler şahsi harcamadır ve yemeklerimizi ortaklaşa toplu bir şekilde yiyeceğiz. Dileyen evlerinden yiyecek getirebilir, dileyen kamp ateşinde yemeklerini pişirebilir.

 

PROGRAM:

8 TEMMUZ CUMARTESİ

08:00 Toplanma  (İller bankası Groseri market önübitişiği)

10:30 Çamardı alışveriş molası

12:00 Çadırların kurulması, öğlen yemeği

13:30 Kaya tırmanışı

19:00 Akşam Yemeği

Serbest Zaman

9 TEMMUZ PAZAR

08:00 Kahvaltı

09:00 Kaya Tırmanışı

12:30 Öğlen yemeği

13:30 Kaya tırmanışı

18:00 Adana’ya hareket

20:30 Adana’ya varış.

 

 

Facebookta Paylaş