KARASU ŞELALELERİ & KARASU KANYONU

30 AĞUSTOS 2020 PAZAR 

Rezervasyon ve Detaylı Bilgi için
0532 782 06 50  Fatih KURT
 

PROGRAM :

  • 07:15 Toplanma-Kulüp Binası önü (İller bankası kavşağı groseri market yanı)
  • 07:30 Hareket
  • 08:15 Sabah kahvaltısı - (Yenice)
  • 09:00 Boğazpınar köyüne hareket.
  • 11:00 Yürüyüş başlangıcı
  • 15:30 Yürüyüş bitimi ve öğlen yemeği
  • 17:30 Adana’ya hareket
  • 19.15 Adana'ya varış

Parkur Hakkında;
* Karasu Şelalesi Kadıncık Barajı'nın kuzeyinde yer almaktadır. Parkur başlangıcı 2 km traktör yolundan aşağı kanyona iniş, 3 km kanyon geçişi, 6 km patika ve su içi yürüyüş olmak üzere toplamda 11 km yürüyüş olacaktır.  Araçlarımız kamp alanına kadar gelecektir. 15 yaş ve üzeri sağlık problemi olmayan herkes etkinliğimize katılabilir. Yürüyüş öncesi yiyeceklerinizi araçlara bırakıp, yürüyüş bitiminde araçlardan alıp yiyebilirsiniz. Yürüyüş esnasında yiyeceklerinizi taşımayacaksınız. Bilekten bağlamalı ayakkabılar kanyon yürüyüşünde kullanılması gereken ayakkabılardır. Bunaltıcı yaz sıcaklarından kurtulup, soğuk sularda serinlemeye davet ediyoruz sizleri..
 

Mükemmel bir görünüme sahip olan Karasu Kanyonun da bol bol fotoğraf çekilebileceğiz ve bu tertemiz suya sahip doğa harikası yerin keyfini çıkaracağız.
 

Yanınızda getirmeniz gerekenler :
Bilekten bağlamalı bot veya kalın tabanlı yürüyüş ayakkabısı,Sırt çantası, deniz şortu veya su içinde rahat hareket edilebilecek giysiler, yedek kıyafet, havlu, yedek ayakkabı, şapka (Sırt Çantanıza koymuş olduğunuz her türlü eşya ya da yiyeceği mutlaka poşetleyerek koyunuz, aksi halde ıslanması kaçınılmazdır.)

* Kulübümüz;  Adana İl Dernekler Müdürlüğü, Adana İl Spor Müdürlüğü, Türkiye Dağcılık Federasyonu’na tescillidir.

 

Sabah Kahvaltısı :

Kahvaltı katılımcıların kendisine aittir. Yenice de vereceğimiz kahvaltı molamızda ister kahvaltınızı evlerinizden getirebilirsiniz, isterseniz ücret karşılığında işletmeden temin edebilirsiniz. Çaylarınızı ücret karşılığında bu işletmeden temin edebilirsiniz.

Öğlen yemeği :

Öğlen yemeği katılımcıların kendisine aittir. Kamp ateşi yakılmayacaktır. Alışveriş molasıda verilmeyecektir. Tüm ihtiyaçlarınızı bir gün önceden hazırlamanız gerekmektedir. Dileyen oradaki köy halkının bizler için hazırlayacağı sıkma, çay, ayran seçeneğiyle de yemeklerini ekstra ücret ödemek şartı ile yiyebilirler.

Ücret : 90 TL’dir. Ulaşım, yasal yükümlülükler ücrete dahil olan hizmetlerdir.

 

Facebookta Paylaş