EVEREST - KARASU KANYONU 06 AĞUSTOS PAZAR 

PROGRAM :

  • 07:15 Toplanma-Kulüp Binası önü (İller bankası kavşağı groseri market yanı)
  • 07:30 Hareket
  • 08:00 Sabah kahvaltısı - (Yenice)
  • 09:00 Boğazpınar köyüne hareket.
  • 10:30 Yürüyüş başlangıcı
  • 17:30 Adana’ya hareket
  • 19.00 Adana'ya varış

Parkur Hakkında;
* Karasu Şelalesi Kadıncık Barajı'nın kuzeyinde yer almaktadır. Karasu kanyonunu bu defa tersten yürüyeceğiz. O bilindik meşhur yokuşu çıkmayacağız. Parkur başlangıcı yokuş olan yoldan iniş yaparak başlayacaktır. Yokuş çıkılmayacaktır  : ) Araçlarımız kamp alanına kadar gelecektir. 5 km su içerisinde ve 6 km patika yoldan olmak üzere toplamda 11 km yürüyüş mesafesi olacaktır. 15 yaş ve üzeri sağlık problemi olmayan herkes etkinliğimize katılabilir. Yürüyüş öncesi yiyeceklerinizi araçlara bırakıp, yürüyüş bitiminde araçlardan alıp yiyebilirsiniz. Yürüyüş esnasında yiyeceklerinizi taşımayacaksınız. Bilekten bağlamalı ayakkabılar kanyon yürüyüşünde kullanılması gereken ayakkabılardır. Bunaltıcı yaz sıcaklarından kurtulup, soğuk sularda serinlemeye davet ediyoruz sizleri..
 

Mükemmel bir görünüme sahip olan Karasu Kanyonun da bol bol fotoğraf çekilebileceğiz ve bu tertemiz suya sahip doğa harikası yerin keyfini çıkaracağız.
 

Yanınızda getirmeniz gerekenler :
Bilekten bağlamalı bot veya Su ayakkabısı,Sırt çantası, deniz şortu veya su içinde rahat hareket edilebilecek giysiler, yedek kıyafet, havlu, yedek ayakkabı, şapka (Sırt Çantanıza koymuş olduğunuz her türlü eşya ya da yiyeceği mutlaka poşetleyerek koyunuz, aksi halde ıslanması kaçınılmadır.)

 

* Etkinliğimiz Hazel Turizm işbirliği ile gerçekleşmektedir.

* Kulübümüz;  Adana İl Dernekler Müdürlüğü, Adana İl Spor Müdürlüğü, Türkiye Dağcılık Federasyonu ve Hava Sporları Federasyonu’na tescillidir.

 

Rezervasyon ve Detaylı Bilgi için
0532 782 06 50  Fatih KURT
www.everestdagcilik.com
info@everestdagcilik.com

Sabah Kahvaltısı :

Kahvaltı katılımcıların kendisine aittir. Yenice de vereceğimiz kahvaltı molamızda ister kahvaltınızı evlerinizden getirebilirsiniz, isterseniz ücret karşılığında işletmeden temin edebilirsiniz. Açık büfe kahvaltı 8 TL ekstra bir giderdir.

Öğlen yemeği :

Öğlen yemeği katılımcıların kendisine aittir. Kmp ateşi yakılacaktır. Tarafımızca verilecek ızgaralarda yemeklerinizi pişirip yiyebilirsiniz. Market alışveriş molası verilmeyecktir. Tüm ihtyaçlarınızı bir gün önceden hazırlamanız gerekmektedir. Dileyen oradaki köy halkının bizler için hazırlayaca sıkma, çay, ayran seçeneğiylede yemekelerini ekstra ücret ödemek şartı ile yiyebilirler.

Ücret : 45 TL’dir. Ulaşım, yasal yükümlülükler ücrete dahil olan hizmetlerdir.
 

Facebookta Paylaş