EVEREST - KARASU KANYONU 21 AĞUSTOS PAZAR 

PROGRAM :

  • 07:15 Toplanma-Kulüp Binası önü (İller bankası kavşağı groseri market yanı)
  • 07:30 Hareket
  • 08:00 Sabah kahvaltısı - (Yenice)
  • 09:00 Boğazpınar köyüne hareket.
  • 10:30 Yürüyüş başlangıcı
  • 17:30 Adana’ya hareket
  • 19.00 Adana'ya varış

* Etkinliğimiz Hazel Turizm işbirliği ile gerçekleşmektedir.

* Kulübümüz;  Adana İl Dernekler Müdürlüğü, Adana İl Spor Müdürlüğü, Türkiye Dağcılık Federasyonu ve Hava Sporları Federasyonu’na tescillidir.

 

Rezervasyon ve Detaylı Bilgi için
0532 782 06 50  Fatih KURT
www.everestdagcilik.com
info@everestdagcilik.com

Sabah Kahvaltısı :

Kahvaltı katılımcıların kendisine aittir. Yenice de vereceğimiz kahvaltı molamızda ister kahvaltınızı evlerinizden getirebilirsiniz, isterseniz ücret karşılığında işletmeden temin edebilirsiniz. Açık büfe kahvaltı 8 TL ekstra bir giderdir.

Öğlen yemeği :

Öğlen yemeği katılımcıların kendisine aittir. Dileyen evlerinden getirebilir, dileyen kamp alanında köylülerin bizler için hazırlayacağı sıcak sıkma, ayran, çay ile yemeklerini yiyebilirler. Kamp ateşi yakılmayacaktır.

Ücret : 40 TL’dir. Ulaşım, yasal yükümlülükler ücrete dahil olan hizmetlerdir. (Ücret ödendikten sonra kesin kayıt yapılmaktadır. Ödeme yapmak için; Kulüp binamıza gelebilir, web sitemizden kredi kartınızla ödeyebilir veya eft yapabilirsiniz.)


Parkur Hakkında;
* Karasu Şelalesi Kadıncık Barajı'nın kuzeyinde yer almaktadır. Boğazpınar köyünden başlayacak yürüyüşümüz dik bir patikadan kanyona inişle başlayacaktır. Kanyon içinde 4 km yürüdükten sonra karasu şelalesinde yürüyüşümüz son bulacaktır. Kamp alanımız şelalenin karşısındaki alanda olacaktır. Yemekleri yedikten sonra dik bir yokuştan çıkarak köydeki araçlarımıza ulaşacağız. Araçlarımız kamp alanına inemediğinden dolayı çantalarınız yanınızda olacaktır. Kullanmayacağınız fazla eşyalarınızı araçlarda bırakmanızı öneriyoruz. Zorluk derecesi orta zorlukta olan bir parkurdur. Bilekten bağlamalı veya kalın tabanlı altı düz olmayan spor ayakkabılar önerilir. Farklı ayakkabı ile gelenlerin kanyona inişine izin verilmeyecektir.
 

* Mükemmel bir görünüme sahip olan Karasu Kanyonun da bol bol fotoğraf çekilebileceğiz ve bu tertemiz suya sahip doğa harikası yerin keyfini çıkaracağız.
* Yanınızda getirmeniz gerekenler :
Bilekten bağlamalı bot veya Su ayakkabısı,Sırt çantası, deniz şortu veya su içinde rahat hareket edilebilecek giysiler, yedek kıyafet, havlu, yedek ayakkabı, şapka (Sırt Çantanıza koymuş olduğunuz her türlü eşya ya da yiyeceği mutlaka poşetleyerek koyunuz su içerisinde çantanızdan su girmesi muhtemeldir.)

 

Facebookta Paylaş