KARAÇAY ŞELALESİ VE KANYONU

17 TEMMUZ 2016 PAZAR

Bunaltıcı sıcak havalardan serin sulara atlamaya davet ediyoruz sizleri.. Yaz ayları nedeni ile kanyon yürüyüşü ve su geçişleri olan parkurlara start vermiş bulunuyoruz. Sezonun ilk sulu parkuru Osmaniye “Karaçay Şelalesi &Karaçay kanyonu” yürüyüşümüze tüm doğa severler davetlidir.

Orta seviyede zorluk derecesi olan parkurumuz gidiş dönüş toplam 11 km dir. Yer yer suyun içinden, çoğunlukla dere kenarından yürüyeceğimiz bu keyifli parkur sonunda Karaçay Şelalesi ulaşacağız.  Buz gibi şelale suyunda keyif dolu dakikalar yaşayacaksınız. Etkinliğimizde kamp ateşi yakılmayacaktır ve tüm katılımcılar sabah kahvaltılıklarını ve öğlen yiyeceklerini yanlarında getireceklerdir.

* Etkinliğimiz Hazel Turizm işbirliği ile gerçekleşmektedir.

* Kulübümüz;  Adana İl Dernekler Müdürlüğü, Adana İl Spor Müdürlüğü, Türkiye Dağcılık Federasyonu ve Hava Sporları Federasyonu’na tescillidir.


Rezervasyon ve Detaylı Bilgi için
0532 782 06 50  Fatih KURT
www.everestdagcilik.com
info@everestdagcilik.com

Sabah Kahvaltısı :

Kahvaltı katılımcıların kendisine aittir. Parkurun başlangıç noktasına yakın bir işletmede vereceğimiz kahvaltı molasında, kahvaltılık malzemeler sizden, sıcak çaylarınız bizden.. Alışveriş molası verilmeyeceğinden dolayı tüm yiyecek içeceklerinizi yanınızda getirmeniz gerekmektedir.

 Öğlen yemeği :

Öğlen yemeği katılımcıların kendisine aittir. Kamp ateşi yakılmayacaktır, bu nedenle herkes öğlen yiyeceklerini soğuk sandviç vs gibi gıdaları evlerinden getireceklerdir.

Ücret : 40 TL’dir. Ulaşım, yasal yükümlülükler ücrete dahil olan hizmetlerdir. (Ücret ödendikten sonra kesin kayıt yapılmaktadır. Ödeme yapmak için; Kulüp binamıza gelebilir, web sitemizden kredi kartınızla ödeyebilir veya eft yapabilirsiniz.)

Program :

07:30 Hareket (İller bankası kavşağı Groseri Market Önü)

08:45 Sabah kahvaltısı

10:00 Yürüyüş başlangıcı

18:30 Adana'ya hareket

19:45 Adana'ya varış.

Yanınızda bulunması gerekenler;

* Yedek kıyafet, su ayakkabısı, havlu, sırt çantası, en az 2 Lt su, enerji verecekler gıdalar (kuru üzüm, kuru kayısı, fındık, ceviz gibi)

 

Facebookta Paylaş