HASAN DAĞI KAMPI / IHLARA VADİSİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

14/15 EYLÜL 2019

                Milyon yıldız konaklamalı hasan dağı kampı ve Ihlara Vadisi doğa yürüyüşüne davet ediyoruz sizleri. Hasan dağı eteğinde kuracağımız kampta, Aksaray’ın şehir ışıklarının manzarası ve bol yıldızlı bir kamp gecesinin yanı sıra, Pazar günü büyüleyici ıhlara vadisi yürüyüşü sizleri bekliyor. Ihlara vadisinde,  melendiz çayının bizlere eşlik edeceği 14 km lik bir doğa yürüyüşü yapılacaktır. Sağlık sorunu olmayan her yaş grubun yürüyebileceği kolay bir parkurdur.

Kontenjan 30 kişilik araca göre planlanmış olup, kayıt için son günü beklemeden erken rezervasyon yapmanızı rica ediyoruz.  Çadır, mat kulübümüzce verilecektir. Dileyen misafirler kendi kamp ekipmanlarını getirebilirler. Hava şartlarına uygun uyku tulumu getirmenizi ve buna göre kıyafetler tercih etmenizi önemle rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN;

0532 782 06 50 (Fatih KURT)

 

PROGRAM

14 EYLÜL 2019 CUMARTESİ

10:45 Toplanma (İller bankası kavşağı groseri market önü)

11:00 Hareket

15:00 Alışveriş molası ve kısa bir serbest zaman

16:30 Hasan dağına hareket

17:15 Çadırların kurulması

Kamp ateşi, müzik dinletisi, serbest zaman

1.GÜN YEMEK ORGANİZAYONU : Öğlen yemeği dinlenme tesislerinde olacaktır. Akşam yemeği için kamp ateşinde alışveriş molasında alacağınız veya beraberinizde getireceğiniz gıdaları pişirip yiyebileceksiniz. Izgara tarafımızca temin edilmektedir. Tüm öğün yemekler katılımcılara aittir.

 

15 EYLÜL 2019 PAZAR

08:00 Kahvaltı ve kampın toplanması

09:30 Ihlara vadisine hareket

10:15 Yürüyüş başlangıcı

16:00 Yürüyüş bitişi ve Adana’ya hareket

20:30 Adana’ya varış

2.GÜN YEMEK ORGANİZASYONU : Sabah kahvaltısı için alışveriş molasında alacağınız veya beraberinizde getireceğiniz gıdaları yiyebilirsiniz. Öğlen yemeği ise ıhlara vadisi içerisindeki işletmelerde ekstra ücret karşılığı yiyebilirsiniz. Tüm öğün yemek katılımcılara aittir.

 

ÜCRET : 150 TL (100 TL KPORA ALINDIKTAN SONRA KAYIT İŞLEMİ YAPILMAKTADIR)

 

Everest Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü; Türkiye Dağcılık Federasyonu ve Adana İL Spor Müdürlüğü’ne tescillidir..

Facebookta Paylaş