DOĞU KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM GÖRSEL GEZİSİ


14 Temmuz Cuma

Saat:18.30-Aracımız 16 kişilik klimalı minibüs ile Adana Kayseri Sivas Erzincan Kelkit Gümüşhane üzerinden Zigana’ya ulaşacaktır.
 

15 Temmuz Cumartesi:

Sabah 06.00 Zigana kahvaltı, Sümela manastırı (müze giriş ücreti ekstra).Sümela manastırından sonra belirlenen saatte Hareket edeceğiz. Öğle yemeği Rize merkezde (ekstra).Yemek sonrası Ayder’e hareket .Fırtına vadisi, Çamlıhemşin üzerinden oğle sonu Ayder otelimize varış, çevre gezisi .Gelin tülü şelalesi seyri .Akşam yemeği otelde alınacaktır.
 

16 Temmuz Pazar :

Sabah otelde kahvaltı sonrası, araç transferi ile Avusor yaylası veya Huser yaylası gezisi (öğle yemeği kişisel: aperatif bulundurulmalı) hava şartları uygun olursa Buzul göl yürüyüşü. .Akşam yemegi Ayder de otelde.İsteyen kaplıcaya gidebilir(ödemesi kişisel).
 

17 Temmuz Pazartesi: Sabah otelde kahvaltı sonrası .Araç transferi ile.Buradan Sal yaylası ve Pokut yaylası.Öğle yemeği( kişisel) isteyen yanına aperatif alabilir. Akşam Ayder de otelde konaklama .Akşam yemeği otel lokantasında.
 

18 Temmuz Salı :

Sabah otelde kahvaltı sonrası Şenyuva köprüsü,zilkale, palovit şelalesi,Çatköy, Elevit yaylası ..Akşam yemeği Ayder de otelimizde lokantada. 
 

19 Temmuz Çarşamba:

Sabah Kahvaltı sonrası Arhavi, Ortacalar,Çiftekemer köprü,Kamelat vadisi içinde Mençuna şelalesine hareket …isteyen şelale altındaki küçük gölde suya girebilir. Ayrıca şelale dönüş yolunda Arhavi deresinde suya girilebilir. Saat 14.00 civarı öğle yemeği sonrası Sarp sınır kapısına hareket oradan Batum a giriş.(Nüfus kağıdı ile giriş yapılıyor. Batum transfer giriş ücreti ile şehir merkezine gidiş-dönüş ulaşım toplu taşıma veya taksi kiralayarak ve diğer ihtiyaçlar kişisel) .Gece saat 01-02 civarı sınır kapısına geri dönüş sınır kapısında freeshop dan kişisel alışveriş yapma imkanı var. Sınır kapısında yoğunluk ve sakinlik durumuna göre bekleme olabilir.
 

20 Temmuz Perşembe :Sarp sınır kapısında Sabaha karşı aracımıza biniş .Sabah uygun yerde kahvaltı toplam ücrete dahil. Adana ya doğru yolculuk. Zaman dilimi uygun olursa Gümüşhane de Karaca magarası ziyareti(giriş ücreti kişisel).Akşam 22.00--23.00 civarı Adana ya varış.
Gezi tarihi.14 Temmuz Pazar saat:18.30 
 

Adana ya varış 20 temmuz akşam 22.00-23.00 civarı
--Toplam Fiyat içinde : 16 kişilik D2 belgeli minübüs ile ulaşım,türsab belgesi ,Araçla Milli park girişleri ,rehberlik, seyahat sağlık sigortası. 4 gün otel konaklama. 15-16-17-18- Temmuz günleri akşam yemeği +19 temmuz öğle yemeği ile 15-16-17-18-19-20 günleri kahvaltı dahil. Avusor ,Huser yaylası,Sal yaylası ve Pokut yaylasına araç transferi ücreti dahil.
---Fiyat dışında olan harcamalar: Müze ve karaca mağarası giriş ücreti ile zil kale giriş. Batum a giriş de sınır günlük geçiş ücreti, Batum’a gidiş-dönüş ulaşım Batum’daki bütün harcamalar. Ayrıca kişisel diğer harcamalar.
Hava şartları ve yol durumuna göre günlük programda değişiklik yapılabilir. Farklı güzergâh eklenebilir. Herkes yanına kesinlikle yağmurluk ve akşam giymeleri için kazak, polar, mont almalıdır. Karadeniz’de sis ve yağmur eksik olmaz bu yüzden katılımcılar doğa olayları karşısında hazırlıklı olmalı psikolojik olumsuzluk yaşamamalıdır. Yağmurlu havalar için bot, havanın acık olduğu günler için spor ayakkabı bulundurmalı.
 

Kişi başı Gezi toplam fiyatı:1.200 lira .
İster nakit, ister kredine kartına taksit imkanı ile
Katılımcı Ödemeyi yaptık dan sonra farklı nedenden dolayı gelmekten vazgeçerse, öncesinde rezervasyon yapıldığı için para iadesi yapılmaz...Gelemeyen katılımcı yerine bir kişi ayarlaması gerek.
Toplam Maliyet 15 kişiye göre yapılmıştır .


Detaylı bilgi ve İletişim: Mustafa TOR --05054526093

Facebookta Paylaş