KORUCAK-KARAGEÇİT DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

KORUCAK-KARAGEÇİT-KADINCIK BARAJI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

16 ŞUBAT 2020  PAZAR

EVEREST DOĞA SPORLARI


                Yeni yerler görmeniz ve yeni yerlere ayak basmanız için düzenlediğimiz bu muhteşem parkura tüm doğa severler davetlidir. Kadıncık barajı mevkiinde ki Korucak köyünde başlayacak yürüyüşümüz 10 km mesafede ve sağlık problemi olmayan her yaşın yürüyebileceği kolay bir parkurdur.

728 rakım ile başlayacak yürüyüşümüz 423 rakım da sona erecektir. Su kenarına indiğimizde harika bir orman içi patika yol eşlik edecek bizlere. Yürüyüş bitimi kadıncık barajı köprüsündeki işletmede sona erecektir. Sarmaşıklar ile kaplı ağaçlarla bol bol fotoğraf çekilmeyi ihmal etmeyiniz.

Doğa ile baş başa bir hafta sonu için tüm doğaseverleri etkinliğimize bekliyoruz.

  • Rezervasyon ve Detaylı Bilgi için
  • 0532 782 06 50- Fatih KURT

Etkinlik programı
07:15 Toplanma (İller bankası kavşağı groseri market önü)

07:30 Hareket
08:15 Kahvaltı (Yenice iftade ana işletmesi)
10:45 Yürüyüş başlangıcı
14:30 Yürüyüş bitimi
17:00 Adana'ya hareket
18:30 Adana'ya varış..

 

Ücret    : 65 TL -   (Ulaşım, Rehberlik)

Alışveriş Molası : Alışveriş molası verilmeyecektir. Tüm ihtiyaçlarınızı bir gün önceden hazırlamanız gerekmektedir.
 

Sabah kahvaltısı : Kahvaltı katılımcılara aittir. Yenice iftade ana işletmesinde vereceğimiz molada beraberinizde getireceğiniz gıdalar ile sabah kahvaltınızı yapabileceksiniz. Dleyen kayıt esnasında bildirme şartı ile ekstra 20 TL ödeme kahvaltı tabağını bu işletmeden temin edebilir.
 

Öğlen yemeği : Yürüyüş bitiminde kamp ateşi yakılacaktır. Ateş ve ızgara tarafımızdan sağlanacaktır. Beraberinizde getireceğiniz gıdaları pişirip yiyebilirsiniz. Semaverde sınırsız çay ikramımızdır.

*** YANINIZA ALMANIZ GEREKENLER
Yağmurluk, yedek kıyafet, mevsime uygun kıyafetler, Yürüyüş ayakkabısı, sırt çantası, en az 2 Lt su, enerji verecekler gıdalar (kuru üzüm, kuru kayısı, fındık, ceviz gibi)

 

 

KORUCAK-KARAGEÇİT DOĞA YÜRÜYÜŞÜFacebookta Paylaş