GEÇİLMEZ KANYON - 21 TEMMUZ PAZAR

EVEREST DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

GEÇİLMEZ KANYONU / 21 TEMMUZ 2019 PAZAR

Everest Dağcılık ve Doğa Sporları kulübü olarak ilk defa yürüyeceğimiz Geçilmez Kanyonuna davet ediyoruz sizleri.

Hatay’ın doğa güzelliklerinden biride Geçilmez Kanyonu. Dörtyol ilçesinin Kuzuculu Mahallesi’nin Amanos dağları eteklerinden akan Deliçay üzerinde bulunan Geçilmez Kanyonu Eşsiz manzaraların iç içe olduğu unutulmaz bir gün yaşayacağımız Harika pir Parkur sunuyoruz sizlere. Bunaltıcı sıcaklardan serin sulara yolculuk…

Kanyon içi doğal havuzlarda doya doya yüzeceğimiz, kanyon kenarı ve içinden 3 km gidip aynı rotadan kamp alanımıza döneceğimiz toplamda 6 km lik parkur. Yaş sınırı 18 yaş ve üzeri olarak belirlenmiştir. Zorluk derecesi Orta derecede bir parkurdur..


Rezervasyon ve Detaylı Bilgi için
0532 782 06 50  Fatih KURT
www.everestdagcilik.com
info@everestdagcilik.com

Sabah Kahvaltısı :

Kahvaltı katılımcıların kendisine aittir. Parkurun başlangıç noktasına yakın bir işletmede vereceğimiz kahvaltı molasında kahvaltı yapılacaktır. Alışveriş molası verilmeyeceğinden dolayı tüm yiyecek içeceklerinizi yanınızda getirmeniz gerekmektedir.

 Öğlen yemeği :

Öğlen yemeği katılımcıların kendisine aittir. Öğlen yemeği için Kamp ateşi yakılacaktır. Mangal ızgara ekibimizce temin edilecektir. Alışveriş molası verilmeyeceğinden dolayı beraberinizde getireceğiniz gıdalarınızı pişirip yiyebilirsiniz. Semaverde çay kahve ikramımızdır.

Ücret : 60 TL’dir. Ulaşım, yasal yükümlülükler ücrete dahil olan hizmetlerdir. (Ücret ödendikten sonra kesin kayıt yapılmaktadır. Ödeme yapmak için; Kulüp binamıza gelebilir, web sitemizden kredi kartınızla ödeyebilir veya eft yapabilirsiniz.)

Program :

07:30 Hareket (İller bankası kavşağı Groseri Market Önü)

09:00 Sabah kahvaltısı

10:45 Yürüyüş başlangıcı

15:00 Yürüyüş bitimi

17:00 Adana’ya hareket

18:30 Adana'ya varış.

Yanınızda bulunması gerekenler;

* Yedek kıyafet, şapka, su ayakkabısı, havlu, sırt çantası, en az 2 Lt su, enerji verecekler gıdalar (kuru üzüm, kuru kayısı, fındık, ceviz gibi)

***Bu etkinlik Hazel Turizm işbirliği ile gerçekleşmektedir.***

GEÇİLMEZ KANYON - 21 TEMMUZ PAZARFacebookta Paylaş