BAYRAM TATİLİ ALANYA -RAFTİNG-JEEP SAFARİ-DALIŞ

BAYRAMI TATİLİ – 01 MAYIS 2022- 04 MAYIS 2022

(ALANYA ) JEEP SAFARİ – RAFTİNG – DALIŞ  

1.GÜN (1 MAYIS PAZAR )

23:30 Toplanma (İller bankası kavşağı groseri market önü)
23:45 Hareket

 

2.GÜN (02 MAYIS 2022 PAZARTESİ ) – RAFTİNG

Saat 09:00 Köprülü kanyona ulaşmamızın ardından, köprülü kanyonun harika manzarası, su ve kuş sesleri eşliğinde  doğa ile baş başa sabah kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrasında kısa bir dinlenme ve serbest zaman sonrasında öğlen yemeğimizi alacağız.

Öğlen yemeği ardından saat 13:00 da rafting aktivitesi için ekipmanlarımızı giyiniyoruz. Ekip liderlerinin vereceği brifing sonrasında çılgın bir aktivite sizleri bekliyor olacaktır. 14 km mesafede yaklaşık 3,5 saat sürecek rafting aktivitesi, suya atlama molaları sonrasında kıyafet değişimi yaparak otobüsteki yerlerimizi alıyoruz. Alanya merkezde ki otelimize 2 saat sürecek yolculuk sonrasında 18:30 da ulaşmış olacağız.

Odalara yerleşme sonrasında 19:00-21:00 saatleri arasında otelimizde açık büfe akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında gece eğlencesi için barlar sokağına gidiyoruz.
Gece eğlencesi sonrasında otele dönüş…

3.GÜN (03 MAYIS 2022 SALI) – JEEP SAFARİ

Saat 08:00 - 08:45 saatleri arasında otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında jeep safari turu için otelimizde ayrılıyoruz.

Saat 09:30 tüm ekibin jeep safari turu için otel lobisinde hazır olması sonrasında, otelimizin girişinde bizi bekleyen jeeplere binerek safari turu için otelden ayrılıyoruz. Tur boyunca su savaşları, yüzme molaları gibi sürekli su temaslı olduğu için üzerinizde çabuk kuracak giysiler giymenizi, cep telefonlarınız için su geçirmez kılıf temin etmenizi öneriyoruz.

Alanya’nın Toros dağları arasında ki harika coğrafya ve büyüleyici manzarası eşliğinde ki jeep safari turunda çok eğlenip harika fotoğraflar ve videolar çekileceğiz. Kısa kısa olan molalarımızdan biri Köy ziyareti olacaktır. Eski yapı Cami , Köy Okulu ve Köy evleri ziyaretleri yanı sıra köy halkı tarafından satılmakta olan hediyelik eşyalara göz atabilir, organik ürünleri tadabilir, çay kahve içebilirsiniz.

Öğlen yemeğimizi Dimçay‘ında ki işletmemizde tavuk ızgara veya balık ızgara seçeneği ile su üstüne kurulu kamelyalarda alacağız. Dileyen Dim Çayı’nın buz gibi suyu ile yüzerek serinleyebilirler. Öğlen yemeği sonrasında Jeep safari turu seyir tepesi fotoğraf çekimi ile devam edecektir. Jeep Safari turu sonrasında saat 16:00 otele dönüyoruz.

Akşam yemeği saatimiz 19:00-21:00 saatleri arasında açık büfe şeklindedir.
Serbest zaman.. Dileyen misafirlerimiz ile gece eğlencesi..

4.GÜN (04 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA ) – DALIŞ

Not : Otelden ayrılış : Dalış aktivitesi sonrasında Adana’ya dönüşe geçeceğiz. Sabah otelden ayrılırken, dönüş yolculuğunda kullanacağınız yedek kıyafetlerinizi ayrı bir çanta ile yanınıza alıp o şekilde dalış teknesine bineceksiniz. Teknede bulunan giyinme kabinlerinde kıyafet değişimi yapabilirsiniz. Otelden ayrılış esnasında büyük valizinizi otobüs bağajına yerleştirmenizi rica ediyoruz.

Saat 08:00-08:45 saatleri arasında otelimizde alacağımız  açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında Dalış turu için saat 09:20 otel lobisinde toplanıyoruz.  15 dakika sürecek araç yolculuğu sonrasında Limanda bizleri bekleyen dalış teknemize biniyoruz.

Akdeniz’in mas mavi su altı güzelliklerini keşfedeceğiniz deneyimli ve tecrübeli eğitmenler eşliğinde harika bir su altı tecrübesi sizleri bekliyor olacak.

Daha önce hiç dalış deneyimi olmayan misafirlerimize dalış teknemizde eğitmenlerimiz tarafından detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Su altında ki işaretler, kulak basıncı dengeleme, maske tahliyesi gibi temel bilinmesi gereken konular ve kullanacağınız ekipmanlara kadar her şey eğitmenlerimizce sizlere aktarılacaktır.

Öğleden önce 1 dalış, sonrasında öğlen yemeği, yemekten sonra 2.dalışlarımıza tamamlayıp dalış teknesinden ayrılarak otobüsümüzdeki yerlerimizi alıyoruz. Hem dalış yapacak misafirlerimizden hem serbest zaman yapacak misafirlerimizden rehberimizin vereceği saatte otobüsteki yerlerini zamanında almalarını önemle rica ediyoruz.

Not: Dalış brövesi olan misafirlerimiz, deneme dalışı yapacak grup haricinde özel gezinti dalışı yapacaklardır. Dalış Brövelerinizi beraberinizde getirmeyi lütfen unutmayınız.

* Dalış boyunca çekilecek fotoğraf ve videolar ekstra kişi başı 175 TL dir.
* Akşam yemeği dönüş yolunda ekstradır.

ÜCRETLENDİRME

HERŞEY DAHİL ÜCRET: 2.250 TL (ÜCRETİN YARISI KAPARO ALINDIKTAN SONRA KESİN KAYIT YAPILMAKTADIR)

DALIŞ İSTEMEYENLER İÇİN FİYAT 1.950 TL (ÜCRETİN YARISI KAPARO ALINDIKTAN SONRA KESİN KAYIT YAPILMAKTADIR)

DALIŞ YAPMAK İSTEMEYENLER, ALANYA’DA SERBEST ZAMAN,  DAMLATAŞ PLAJINDA DENİZ KEYFİ,  TELEFERİK İLE ALANYA KALESİ TURU, DAMLATAŞ MAĞARASI GEZİSİ  YAPABİLİRLER.

DETAYLI BİLGİ VE REZ.
0532 782 06 50
info@everestdagcilik.com

 

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

3 GECE 4 YILDIZ OTEL KONAKLAMASI (4 YILDIZ KLEOPATRA ROYAL PALM OTEL-ALANYA MERKEZ)
LÜKS OTOBÜS İLE ULAŞIM
TÜM ÖĞÜN SABAH KAHVALTILARI
TÜM ÖĞÜN ÖĞLE YEMEKLERİ
TÜM ÖĞÜN AKŞAM YEMEKLERİ (SON GÜN HARİÇ)
RAFTİNG AKTİVİTESİ VE FOTOĞRAF VİDEO ÇEKİMLERİ
JEEP SAFARİ TURU VE FOTOĞRAF VİDEO ÇEKİMLERİ
2 ADET TÜPLÜ DALIŞ
AKTİVİTİLER ARASINDAKİ ARAÇ TRANSFERLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

YEMEKLERDE ALINACAK İÇECEKLER
DALIŞ FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ İSTEYENLER İÇİN KİŞİ BAŞI 175 TL ÖDEME EKSTRADIR
GECE EĞLENCELERİNDEKİ GİDERLER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAYRAM TATİLİ ALANYA -RAFTİNG-JEEP SAFARİ-DALIŞFacebookta Paylaş