ÇUKUR KÖYÜ / HACILI (YENİ PARKUR)

15 KASIM 2015 PAZAR

 

Karaisalı'ya bağlı Çukur köyünden başlayacak yürüyüşümüz hacılı köyü yakınlarında son bulacaktır. Körkün kanyonunu kuşbakışı görmekle birlikte suyun sesi kulaklarımızdan eksik olmayacaktır. Parkurun orta kısmında dere kenarına kadar ineceğiz ve kısa bir mola vereceğiz. Oldukça keyifli ve doğal şölen yaşayacağınız yeni parkur olan etkinliğimize tüm doğaseverler davetlidir.
Parkur uzunluğu 14,5 km olup kolay bir parkurdur. 15 Kasım da hava durumu güneşli olup yağmur ihtimali yoktur. Şehrin stresinden ve gürültüsünden uzakta, doğa ile baş başa bir hafta sonu yaşamak adına yapmanız gereken rezervasyon yaptırmaktır. Program aşağıdaki gibidir..

 

Program;

07:15 Toplanma - Kulüp Binası önü(İller bankası kavşağı groseri market yanı)

07:30 Hareket  

08:30 Karaisalı'da kahvaltı ve alışveriş molası

10:30 Yürüyüş başlangıcı

15:00 Yürütüş bitişi ve serbest zaman

17:30 Adana'ya hareket

18:30 Adana'ya varış.

 

Ücret    :

40 TL -   (Yasal yükümlülükler, ulaşım, rehberlik)

 

Sabah Kahvaltısı :

Sabah kahvaltısı katılımcılara ait olup, Sabah kahvaltısı için Karaisalıda mola vereceğiz. Herkes kahvaltılık malzemelerini evlerinden getirecektir. Ordaki işletmeden sıcak çaylarımızı temin edeceğiz.

 

Öğlen Yemeği :

Öğlen yemeği katılımcılara aittir. Yürüyüş bitiminde kamp ateşi yakacaktır. Katılımcılar ne yemek istiyorlarsa ateş üstünde pişirip yiyebileceklerdir. Yiyecek teminini kahvaltı yaptığımız Karaisalı şehir merkezindeki marketlerden tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirler..

 

*** YANINIZA ALMANIZ GEREKENLER
Yağmurluk, yedek kıyafet, mevsime uygun kıyafetler, Yürüyüş ayakkabısı, sırt çantası, en az 2 Lt su, enerji verecekler gıdalar (kuru üzüm, kuru kayısı, fındık, ceviz gibi)

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon  :

0532 782 06 50 Fatih KURT - Kulüp Başkanı

www.everestdagcilik.com

info@everestdagcilik.com

 

 

 

 

Facebookta Paylaş