PINARLIBÜK COCAK KANYONU

07 AĞUSTOS 2016 PAZAR

Bunaltıcı sıcak havalardan serin sulara atlamaya davet ediyoruz sizleri.. Yaz ayları nedeni ile kanyon yürüyüşü ve su geçişleri olan parkurlara devam ediyoruz. Bu seferki rotamız Çamlıyayla Cocak Kanyonu.

Parkur başlangıcımız orman için patika yoldan kanyon içine ineceğiz. Kanyon içi zorluk derecesi Orta seviyede zorluk derecesi olan parkurumuza sağlık problemi olmayan herkes katılabilir. Çocuklar için yaş sınırımız 16 yaş ve üzeri olarak belirlenmiştir. Bilekten bağlamalı bot katılımcılarımıza önerimizdir. Etkinliğimizde kamp ateşi yakılmayacaktır ve tüm katılımcılar sabah kahvaltılıklarını ve öğlen yiyeceklerini yanlarında getireceklerdir.

* Etkinliğimiz Hazel Turizm işbirliği ile gerçekleşmektedir.

* Kulübümüz;  Adana İl Dernekler Müdürlüğü, Adana İl Spor Müdürlüğü, Türkiye Dağcılık Federasyonu ve Hava Sporları Federasyonu’na tescillidir.


Rezervasyon ve Detaylı Bilgi için
0535 823 59 00  Fatih KURT
www.everestdagcilik.com
info@everestdagcilik.com

Sabah Kahvaltısı :

Kahvaltı katılımcıların kendisine aittir. Çamlıyayla merkezdeki Namrun Cafe’deki kahvaltı molasında, kahvaltılık malzemeler sizden, sıcak çaylarınız bizden.. Çamlıyayla merkezde Alışveriş molası verilecektir. Su ve diğer gıda ihtiyaçlarınızı alabileceksiniz.

Öğlen yemeği :

Öğlen yemeği katılımcıların kendisine aittir. Kamp ateşi yakılmayacaktır, bu nedenle herkes öğlen yiyeceklerini soğuk sandviç vs gibi gıdaları evlerinden getireceklerdir.

Ücret : 40 TL’dir. Ulaşım, yasal yükümlülükler ücrete dahil olan hizmetlerdir. (Ücret ödendikten sonra kesin kayıt yapılmaktadır. Ödeme yapmak için; Kulüp binamıza gelebilir, web sitemizden kredi kartınızla ödeyebilir veya eft yapabilirsiniz.)

Program :

07:00 Kulüp binası önünde toplanma (İller bankası kavşağı Groseri Market bitişiği)

07:15 Hareket

09:00 Sabah kahvaltısı ve alışveriş molası

10:45 Yürüyüş başlangıcı

18:15 Adana'ya hareket

19:45 Adana'ya varış.

 

 

Facebookta Paylaş