PINARLIBÜK COCAK KANYONU

16 EYLÜL 2018 PAZAR

Bu seferki rotamız Çamlıyayla Pınarlıbük-Cocak Kanyonu.

Parkur başlangıcımız orman için patika yoldan kanyon içine ineceğiz. Kanyon içi zorluk derecesi Orta seviyede zorluk derecesi olan parkurumuza sağlık problemi olmayan 15 yaş ve üzeri herkes katılabilir. Bilekten bağlamalı bot katılımcılarımıza önerimizdir. Etkinliğimizde kamp ateşi yakılacaktır. Alışveriş molası verilemeyeceğinden dolayı tüm yiyeceklerinizi bir gün önceden temin etmeniz gerekmektedir. Izgaralarınız tarafımızca temin edilecektir. Toplam yürüyüş mesafesi 7 km dir. Araçlarımız bizi parkur bitimindeki kamp alanında bekleyeceğinden dolayı, öğlen yemeklerinizi ve yedek kıyafetlerinizi araç içerinde bırakacaksınız. Yürüyüş esnasında yemek ve yedek kıyafet taşımayacaksınız.. 

 

* Etkinliğimiz Hazel Turizm işbirliği ile gerçekleşmektedir.

* Kulübümüz;  Adana İl Dernekler Müdürlüğü, Adana İl Spor Müdürlüğü, Türkiye Dağcılık Federasyonu ve Hava Sporları Federasyonu’na tescillidir.


Rezervasyon ve Detaylı Bilgi için
0532 782 06 50  Fatih KURT
www.everestdagcilik.com
info@everestdagcilik.com

Sabah Kahvaltısı :

Kahvaltı katılımcıların kendisine aittir. Çamlıyayla merkezdeki Namrun Cafe’deki kahvaltı molasında, kahvaltılık malzemelerinizi unutmayınız. Kahvaltıdaki çay ücretleri katılımcılara aittir..

Öğlen yemeği :

Öğlen yemeği katılımcıların kendisine aittir. Kamp ateşi yakılacaktır. Tarafımızca verilecek ızgaralarda getirdiğiniz yiyecekleri pişirip yiyebilirsiniz.

Ücret : 50 TL’dir. Ulaşım, yasal yükümlülükler ücrete dahil olan hizmetlerdir. 

Yanınızda getirmeniz gerekenler :
Bilekten bağlamalı bot veya Su ayakkabısı,Sırt çantası, deniz şortu veya su içinde rahat hareket edilebilecek giysiler, yedek kıyafet, havlu, yedek ayakkabı, şapka (Sırt Çantanıza koymuş olduğunuz her türlü eşya ya da yiyeceği mutlaka poşetleyerek koyunuz, aksi halde ıslanması kaçınılmadır.)

Program :

07:00 Kulüp binası önünde toplanma (İller bankası kavşağı Groseri Market bitişiği)

07:15 Hareket

09:00 Sabah kahvaltısı

11:00 Yürüyüş başlangıcı

17:00 Adana'ya hareket

19:00 Adana'ya varış

 

Facebookta Paylaş