18 OCAK 2019 Cuma:

20:00 Uğur Mumcu Meydanı’nda (İstasyon önünde) buluşma

20:30 Hareket

  19 OCAK 2019 Cumartesi:

Sabah saatlerinde Bursa Cumalıkızık'da sabah kahvaltımızı alacağız. Cumalıkızık Köyü tam bir zaman kapsülü. Otantik dokusunu iyi şekilde korumuş, Bursa'nın en şirin köylerinden birisi. Osmanlı İmparatorluğu’nda bir köyde yaşamak nasıl birşeymiş merak ediyorsanız, Cumalıkızık doğru adres… Kahvaltının Ardından Ülkemizin gözde kış turizm beldesi Uludağ’a varış ve oteller bölgesi olarak da bilinen Uludağ Meydanı’na ulaşıyoruz. Kar aktiviteleri için verilecek serbest zaman sonrasında Uludağ’ın eteklerinde yer alan yaklaşık 600 yıllık tarihe sahip, Türkiye’nin en yaşlı ağaçlarından biri olup dünya çapında da bir üne sahip İnkaya Çınarı’nda kısa bir mola ve sonrasında Bursa'ya hereket.. . Bursa Ulu Camii gezisi ve Koza Han’da alışveriş için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanıp, Türkiye’nin gelişen en gözde şehirlerinden biri olan Eskişehir’e hareket ediyoruz. Konaklama yapacağımız 5* Anemon Otelimize geçiyoruz, odalara yerleşme, akşam yemeği ve dinlenme.

20 OCAK 2019 Pazar:

Sabah kahvaltı sonrasında otelden ayrılıyoruz ve tarihi Hititler Dönemi’ ne kadar uzanan Eskişehir gezimize başlıyoruz. İlk olarak Bizans'tan Selçuklulara, Osmanlılardan Cumhuriyet'e kadar uzanan kadim bir şehir olan Odunpazarı’nda Osmanlı’dan kalma Tarihi Odunpazarı Evleri’nin görülmesini takiben Türkiye’de ilk Dünyada ise sayılı müzeler arasında yer alan Balmumu Müzesini ziyaret edeceğiz. Porsuk Nehrinde tekne ile yapacağımız keyifli gezintimizi ve Türkiye’nin ilk yapay plajı Kent Park’ı görüp Sazova Parkı gezisi ile turumuzu tamamlıyoruz. Gece saatlerinde Adana’ya varış ve turumuzun sonu.

Başka bir Adova Turizm & Everest Doğa Sporları organizasyonunda görüşmek dileğiyle.

ÜCRET 425 TL (Kaparo ödemesi yapıldıktan sonra kesin kayıtlar alınmaktadır)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

* MERCEDES TOURİSMO, TRAVEGO LÜKS TURİZM OTOBÜSLERİ İLE ULAŞIM,

* ESKİŞEHİR 5* ANEMON OTELDE 1 GECE KONAKLAMA,

* 2 ADET SABAH KAHVALTISI ,

* 1 ADET AKŞAM YEMEĞİ, SEYAHAT SİGORTASI,

* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR,

* PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ.

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

* ÖĞLE YEMEKLERİ VE TÜM İÇECEKLER, MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ, PORSUK ÇAYI’NDA TEKNE TURU

 

REZERVASYON & DETAYLI BİLGİ

Everest Gsm  - 0 532 782 06 50

Everest Ofis     0 322 888 00 10

Adres : Yeni Baraj Mah. 68046 Sk. Uyanık Apt. B Blok  K.1 D.1 (Barajyolu Adana Koleji Kavşağı - Burger King Karşısı) Seyhan / ADANA

Mail : info@everestdagcilik.com

 

BANKA ÖDEME İÇİN HESAP NUMARAMIZ

ADOVA TURİZM

ZİRAATBANKASI ESKİİSTASYON ŞB

HS NO :  930-88174712-5001

TR54 0001 0009 3088 1747 1250 01

Not: Havale/Eft açıklamasına hangi tur olduğunu yazmanız gerekmektedir..

 

Facebookta Paylaş