BURÇAKLI - SUNTARAS (SANTA IRAS) ŞELALESİ

Everest Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak yeni parkurlar keşfetmeye ve bu parkurları siz doğa severlerle birlikte yürümeye devam ediyoruz.

Daha önce Suntaras şelalesine gidenler mutlaka olmuştur. Bu defa yürüyeceğimiz rota bizlere çok daha güzel görsellikler sunacaktır. Toplam yürüyüş mesafesi 14 km.dir. Mersin-Aslanköy mevkii civarında bulunan Burçaklı ormanı içinden 6 km yürüdükten sonra küçük bir su geçişi sonrası parkurumuz dere kenarından devam edecektir. Yürüyüş boyunca kuş ve su sesleri kulaklarımızdan eksik olmayacaktır. Yürüyüşümüz suntaras şelalesinde son bulacaktır. Bu keyifli dolu etkinlikte siz doğa severleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Sabah Kahvaltısı :

Kahvaltı katılımcıların kendisine aittir. Adana'dan hareket ettikten 1 saat 15 dakika sonra kahvaltı molamızı vereceğiz. Kahvaltımızı kulübümüz tarafından ikram edilecek sıcak çaylarınız ile parkurun başlangıç noktasına yakın bir köy kahvesinde yapacağız. Günlerin kısalması ile yolda alışveriş molası verilmeyecektir. Su, enerji verecek gıdalar gibi ihtiyaçlarınızı bir gün önceden hazırlamanızı rica edeceğiz.

Öğlen yemeği :

Öğlen yemeği katılımcıların kendisine aittir. Dileyen yemekleri evden getirebilir, dileyen suntaras şelalesindeki işletmede ekstra ücret karşılığı balık yiyebilir. Balık fiyatları tek balık 15 TL (makarna salata içecek dahil) çift balık 25 TL şeklindedir.

**TÜZÜĞÜMÜZ GEREĞİ ETKİNLİKLERİMİZE ALKOLLÜ İÇKİ GETİRİLMESİ YASAKTIR**

 

Program :

 

07:00 Toplanma (İller bankası kavşağı Groseri Market Önü)

07:15 Hareket

08:45 Kahvaltı

10:00 Yürüyüş başlangıcı

15:00 Yürüyüş sonu ve yemek molası

17:00 Adana'ya hareket

18:30 Adana'ya varış.

Facebookta Paylaş