BOLU ABANT VE YEDİGÖLLER YAZ KAMPI- (19-20-21 TEMMUZ 2019)

EVEREST DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Rezervasyon ve Detaylı Bilgi için

0532 782 06 50  Fatih KURT
www.everestdagcilik.com
info@everestdagcilik.com

Yeşil tonlarının kapladığı bir Yedigöller kampına hazır mısınız ?

Yedigöllere giriş yaptığımızda; toprağın Karadeniz'e özgü içe işleyen kokusu ve ağaçların yağmurcasına döktükleri sarı yapraklar "hoşgeldiniz" diyecek bizlere..
Siz de onlara "hoşbuldum" derken, kuş sesleri eşlik edecek her adımınızda..

Yağmur yağsa da ıslanmanıza izin vermeyen sıklıktaki ağaçlar, düşlerinize ortak olurcasına bakacak yüzünüze...


Ağaç sıklığı arasında bir boşluk yakalarsanız, başınızı gökyüzüne kaldırıp bakmalısınız. Mavi-beyazın içinde sıkışmış sıcak ve sarı bir top, saklambaç oynayacak sizinle...


Nazlı'sından Serin'ine yanında yürüdüğünüz göllerin suyundaki yansıma, bir daha başka bir mevsime sevdalanmanıza izin vermeyecek...


Büyülü bir Yedigöller kampımıza davet ediyoruz sizleri. ? Çadır ve matlarınız ücretsiz olarak kulübümüz tarafından karşılanacaktır.

Program;

19 TEMMUZ 2019 Cuma :
22:00    Toplanma (İller bankası kavşağı, groseri matket önü)

22:15 Hareket (Gecikme yaşamamak adına herkesin saatinde araçlarda hazır bulunmasını rica ediyoruz)

20 TEMMUZ 2019 Cumartesi,
07:00 Bolu/mengen ilçesine varış ve çiftlik evinde sabah kahvaltısı…

Kahvaltı sonrasında Bolu Mengen ilçesinde alışveriş molası vereceğiz. Bu molada iki gün boyunca ihtiyaç duyacağınız gıda ve içecek alışverişini yapabilirsiniz. Yemek organizasyonun tamamını Yedigöller milli parkında bulunan işletmeden ekstra ücret ödeyerek sağlayacağız. Yani cumartesi öğlen ve Cumartesi günü akşam yemeklerimizi ücret karşılığında milli parktaki cafeden satın alacağız. Sucuk ekmek veya köfte ekmek içecek menüsü seçeneği ve diğer ızgara çeşitleri satılmaktadır.. Pazar günü sabah kahvaltısını alışveriş molasında alacağınız kahvaltılık malzemeleri ile yapacaksınız. Sabah kahvaltısında semaverde çay ikramımızdır. Cumartesi akşam gece boyu sıcak içecek imkanı kulübümüz tarafından sağlanacaktır. Cumartesi akşamı saat 19:00 dan sonra kamp ateşi yakılacaktır. Bu saatten önce milli park içerisinde ateş yakılması yasaktır. Kamp ateşi ve bağlama eşliğinde müzik dinletisi ile keyifli bir kamp gecesi sizleri bekliyor.. Çadır ve matlarınız ücretsiz olarak kulübümüz tarafından karşılanacaktır.

Tüm gün yedigöllerin büyülü atmosferi eşliğinde serbest zaman… Göller turu grup şeklinde yapılacaktır. Sonrasında serbest zaman geçilecektir.

 

21 TEMMUZ 2019 Pazar
08:00  - Kahvaltı

Semaverde çaylarınız kulübümüz tarafından temin edilecektir. Kahvaltı sonrasında kampımızı topluyoruz ve araçlara yerleştiriyoruz.

09:30 Yedigöllerden ayrılış. Abant’a hareket. Abant gölü çevre turu sonrasında Adana’ya hareket.. 

Ücret : 295  TL (Ücret alındıktan sonra kesin kayıt yapılmaktadır.)


Ücrete Dahil Hizmetler;

* 19 kişilik Lüks Mercedes araçlar ile ulaşım,

* Cumartesi sabahı Mengen İlçesi çiftlik evinde sabah kahvaltı

* Yedigöller Milli parkı giriş ücreti, çadır kamp alanı bedeli

* Türsab, Sigorta ve diğer yasal yükümlülükler

* Çadır ve matlarınız ücretsiz olarak kulübümüz tarafından karşılanacaktır.

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  • Şahsi harcamalarınız
  • Tüm öğün yemekle.

 

Gerekli Ekipmanlar :

Uyku tulumu, tepe lambası, mevsime uygun kıyafetler, yedek kıyafet. Çadır ve mat kulüp tarafından temin edilmektedir. Uyku tulumu olmayanlara 30 TL ek ödeme ile uyku tulumu temin edilecektir.

BOLU YEDİGÖLLER : 
Ülkemizin nadide şehirlerinden birisi olan Bolu alanlarında bulunan ve yedi adet gölden oluşan Yedigöller milli parkı herkesin mutlaka gidip görmesi gereken adeta bir saklı cennet köşesidir.

Yedigöllerioluşturan göller ise şunlardır: kayan kütlelerin, vadilerin önünü kapatması ile oluşmuş bir alandır. 7 adet gölden oluşmaktadır: Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl'dür.

 

* Etkinliğimiz Hazel Turizm işbirliği ile gerçekleşmektedir.

* Kulübümüz;  Adana İl Dernekler Müdürlüğü, Adana İl Spor Müdürlüğü, Türkiye Dağcılık Federasyonu ve Hava Sporları Federasyonu’na tescillidir.

 

Facebookta Paylaş