ANITKABİR & YEDİGÖLLER KAMPI (10-11 KASIM 2018)

EVEREST DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

* Kulübümüz;  Adana İl Dernekler Müdürlüğü, Adana İl Spor Müdürlüğü, Türkiye Dağcılık Federasyonu ve Hava Sporları Federasyonu’na tescillidir.

 

Rezervasyon ve Detaylı Bilgi için
Everest Ofis  - 0533 783 82 01

Adres : Yeni Baraj Mah. 68046 Sk. Uyanık Apt. B Blok  K.1 D.1 (Barajyolu Adana Koleji Kavşağı - Burger King Karşısı) Seyhan / ADANA

www.everestdagcilik.com
info@everestdagcilik.com

Mevsimlerin sarısı sonbaharı karşılamak için rotamız Bolu/Yedigöller …

Yedigöllere giriş yaptığımızda; toprağın Karadeniz'e özgü içe işleyen kokusu ve ağaçların yağmurcasına döktükleri sarı yapraklar "hoşgeldiniz" diyecek bizlere..
Siz de onlara "hoşbuldum" derken, yerlerde yol olmuş sarı yaprakların üzerinde yürürken duyduğunuz hışırtı eşlik edecek her adımınızda..

Yağmur yağsa da ıslanmanıza izin vermeyen sıklıktaki ağaçlar, düşlerinize ortak olurcasına bakacak yüzünüze...
Ağaç sıklığı arasında bir boşluk yakalarsanız, başınızı gökyüzüne kaldırıp bakmalısınız. Mavi-beyazın içinde sıkışmış sıcak ve sarı bir top, saklambaç oynayacak sizinle...
Nazlı'sından Serin'ine yanında yürüdüğünüz göllerin suyundaki yansıma, bir daha başka bir mevsime sevdalanmanıza izin vermeyecek...
Büyülü bir Yedigöller kampı yolculuğuna hazır mısınız ?

Program;
9 Kasım 2018 Cuma :
Saat 21:30'da Everest Ofis önünde toplanıyoruz. 21:45 da aracımız hareket edecektir. Gecikme yaşamamak adına herkesin saatinde araçlarda hazır bulunmasını rica ediyoruz.

Adres : Yeni Baraj Mah. 68046 Sk. Uyanık Apt. B Blok  K.1 D.1 (Barajyolu Adana Koleji Kavşağı - Burger King Karşısı) Seyhan / ADANA10 Kasım 2018 Cumartesi,
Sabah araç içi soğuk sandviç ve çay ikramı sonrasında Anıtkabir’e geçiyoruz. 09:05 saygı duruşu töreni sonrasında yedigöllere hareket ediyoruz Cumartesi öğlen yemeği ve akşam yemeğini Yedigöller milli parkında bulunan cafe’de sucuk ekmek veya köfte ekmek seçenekleri ile ekstra ücret ödeyerek yiyebilirsiniz. Pazar sabah kahvaltısı için vereceğimiz alışveriş molasında kahvaltılık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Semaverde çaylarınız bizden. Alışveriş molasından sonra Yedigöller’e hareket edeceğiz. Yedigöller ulaştığımızda çadırlarımızı kuracağız. Sonrasında Yedigöller turu. Çevre turu sonrasında serbest zamana geçiyoruz. Akşam kamp ateşi ve müzik dinletisi..  

Konaklama alanımız olan Yedigöller milli parkında wc lavabo mevcuttur. Cep telefonlarınızın şarjı için powerbank getirmeyi unutmayınız.

11 Kasım 2018 Pazar
Saat 07:00'de kahvaltı için toplanıyoruz. Sıcacık çaylarınız kulübümüz tarafından temin edilecektir. Kahvaltı sonrasında çadırlarımızı toplayıp Adana’ya dönüşe geçiyoruz.

21:30 Adana’ya varış.. 

Ücret : 250 TL (Ücret alındıktan sonra kesin kayıt yapılmaktadır.)


Ücrete Dahil Hizmetler;

* 19 Kişilik Mercedes Marka araçlar ile ulaşım.

* Cumartesi sabah kahvaltısı

* Yedigöller Milli parkı giriş ücreti,çadır kamp bedeli ücrete dahil olan hizmetlerdir,

* Türsab, Sigorta ve diğer yasal yükümlülükler

 

Gerekli Ekipmanlar :

Tepe lambası, Uyku tulumu, uyku tulumu olmayanlar için en az 2 adet battaniye,  mevsime uygun kıyafetler, yedek kıyafet. Çadır ve mat kulüp tarafından temin edilmektedir. Uyku tulumu olmayanlar  30 TL karşılığında uyku tulumunuzu kulübümüzden kiralayabilirler..

BOLU YEDİGÖLLER : 
Ülkemizin nadide şehirlerinden birisi olan Bolu alanlarında bulunan ve yedi adet gölden oluşan Yedigöller milli parkı herkesin mutlaka gidip görmesi gereken adeta bir saklı cennet köşesidir.

Yedigöllerioluşturan göller ise şunlardır: kayan kütlelerin, vadilerin önünü kapatması ile oluşmuş bir alandır. 7 adet gölden oluşmaktadır: Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl'dür.

Everest Doğa Sporları kendi acentamız olan Adova Turizm kuruluşudur.

  • Banka Iban Bilgilerimiz
  • ADOVA TURZ.SEYAH.ACENTALIĞI OTEL.İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
  • TR33 0004 6000 6288 8000 1608 61
  • Akbank Karşıyaka Şubesi
  • Not: Havale/Eft açıklamasına hangi tur olduğunu yazmanız gerekmektedir..
Facebookta Paylaş